SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka mała relacja z cyklu( w miare mocnego) ktory cały czas trwa..i co dalej..?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopaki 350 to nie jest jakis ksmiczny wynik na uda, niektorzy(w tym ja) maja je genetycznie bardzo rozbudowane te partie jak tez lydki i dokladanie kolejnych 5kg na sztange to kwestia tygodnia przy mniejszych ciezarach

dobra sylwetka, jednak ja bym troche zluzowal - zrzezbil i poszedl cos poruchac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
oby wiecej takich ludzi jak cromwell
gratuluje sylwetki i wynikow silowych

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
350 nie jest kosmiczny wynik? Zakladam sie ze na calym SFD potrafie policzyc na palcach jednej reki tych ktorzy zrobia 300 z dokladna technika. A jezeli myslisz ze mozna co tydzien kolejne 5 kg zakladac, zastanow sie. Za rok bys mial +52 kg w przysiadzie, to za 4 lata bys 400 siadal?
@Cromwell, jezeli naprawde masz takie wyniki, to mozesz smialo jechac na nastepne m-stwa Europy po medal, tylko ze ciag jest troche do poprawy.

Zmieniony przez - vadim_b1 w dniu 2007-06-21 13:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Wydaje mi się, że to są prawdziwe wyniki tylko, że na zawodach by nie zaliczyli przez technike, ale autorowi chyba nie chodzi o udział w zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
No ciezko ciag idzie w gore i to szybko jak narazie..bo zaniedbałem..ale i tak..Ku:/...w paskach i tylko paskach w sumie mało znam sie na trojboju..i technikach..cwicze tak raczej kulturystycznie..z tym ze uwielbiam cwiczyc duzymi ciezarami..wiem ze jest jakas kozacka technika chwytu..ale mi sie sztanga bez magnezji to 220 juz wyslizguje i rady nie daje..Szczerze to słyszałem od zawodnikow jak jest ..sedziowie sie czepiaja minimalnych błedow...pewnie 300 bym spalił...narazie poczekam..i zobacze jak wszytko idzie..bo powoli prawe kolano nie nadaza mimio dobrego wiazaniania czesto koncze trening w połowie..
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje filtrowac bajere.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
W sumie temet nie był o tym zeby opowiadac kto ile przysiada i czy pełen czy nie i ile przysiadzie za kilka lat wszystko sie moze zdarzyc trzeba wierzyc w siebie...te forum to chyba nie zawody kłotnie zeby cos udowadniac chwlic sie kłamac zarzucac cos komu..nie na tym to polega ..hah temat jest chyba o dopingu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


...robione aparatem:/..ale moze obnizy cisnienie niektorym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
propouje pekniecie z dumy bycia moderatorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH litwa

Następny temat

Naposim... czy dobry??

WHEY premium