SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka mała relacja z cyklu( w miare mocnego) ktory cały czas trwa..i co dalej..?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
masz na myśli,że do tej pory boldka wbijales eapu a za tydzien przeżucasz sie na unichem??Bo nie jestem pewien czy dobrze Cie zrozumiałem.Ja za jakieś dwa tygodnie przetestuje oxe z unichemu,wezme ją solo wiec bede wiedział dokładnie jak klepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
350 siadasz? HAHAHA, rekord Polski w wadze do 125 kg to 365 kg, to w kostiumie i bandazach, jak bedziesz klamac to chociaz rob to w sposob przekonujacy.
http://www.powerlifting.pl/rekordy/rptsms.html

Zmieniony przez - vadim_b1 w dniu 2007-06-20 22:46:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
vadim...wyjales szydlo z.... wiadomo z czego

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6549
vadim masz racje...ale aktualnie to juz 390kg mirowskiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Nie mam niestety filmikow nie musisz wierzyc...bez kostiumu ale w bandazach..bez bym nie dał..i na sztandze w 320kg suwnica 350kg bo wiecej u mnie sztanga nie podoła zreszta ja tez nie wiem czy mogłbym cos jeszce dołozyc..na suwnicy jednak łatwiej.. a ta na suwnicy jest najmocniejsza..w sumie po co bym miał kłamac...raczej nie sprawiało by mi to staysfakcji zadnej..Znam lepsze sposoby dowartosciowywania sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Szczerze to w****ia mnie takie cos jak HAHA długo do tego dochodziłem ja nie jezdze na zawody i nie sadze zebym był wstanie pobic jakis rekord z biegu to spalił bym pewnie kazde podejscie a o kontrolach antydopingowych nie mowie juz.. ale jak chesz mozesz sie przekonac...mozemy sie ustawic na trening..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
A i wracajac do tematu to tak własnie zamierzam zmienic na unichem..bo wydaje sie byc lepszy..a oxa sam jestem ciekaw..nigdy wogole nie stosowałem..tylko cena troszke odstrasza..skoro na rynku jest np..wino..no racja ale na zdrowiu sie nie oszczedza bo watpie..by to budowało lepszy miesien..to i to nie aromatyzuje sie wiec..sam nie wiem czy warto przepłacac pomysle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 645
Geeeeez, najprosciej bedzie jak wrzucisz po prostu filmik z tego siadu i po klopocie:) Oczywiscie, o ile Twoj aparat ma opcje nagrywania i nie zepsul sie zaraz po zrobienu tamtych fotek:)

Co nie zmienia faktu, ze sylwetka megakonkret, co zreszta juz przyznawalem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Z checia bym to zrobił ale mi duma nie pozwala udowadniac cos jakiemus obcemu gosciowi..jak nie wierzy jego sprawa..bo gadki ze te taleze moga miec 20 a nie 25 kg nie zniose..Trudno nie umre od tego..wrzuce filmik..za jakis czas przy realacji z nastepnego cyklu..bo przy redukcji siła poszła o pare procent...( ale nie po to zeby komus cos udowadniac!! hah ale moze ktos kto nie wierzy to to zobaczy) kiedys zrobiłem w mojej galerii fotki i ktos mi powiedział zrob zdjecie i napisz kartke pozdrowienia dla SFD bo mi nie wierzy naprawde denerujace to jest troche..a to juz drugi raz ..trzeba sie uspokojic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Bardzo mozliwe ze tyle siada , dosc wysrubowany wynik ALE REALNY.


"Jaki jest najcięższy bój w trójboju widać wyraźnie po zawodniku.
Niewiarygodny ciężar - 355 kg dźwiga Michał Wilk będąc jeszcze juniorem!
To podejście zostało spalone. Natomiast ostatnie, trzecie podejście, z tym samym ciężarem Michał wykonał perfekcyjnie, jak zawodowiec, zaliczając je bez problemu.. "

Jest link i zdjecie w nim. Michal startowal w wadze do 90kg a autor ponad setke wazy cos Mi sie obilo o uszy , SZACUNKU troche.

http://www.powerlifting.pl/gal/04msts/04msts_gal7.html



Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-06-21 02:23:54

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH litwa

Następny temat

Naposim... czy dobry??

WHEY premium