SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak zwane prohormony

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Moje pytanie dotyczy ph (z czego wlasciewie połowa to zwykle dizajnerskie sterydy a nie pro hormony) no ale do meritum. Otóż interesuje mnie czy jakikolwiek z tych preparatów może mieć swoje miejsce w cyklu SAA. Nigdy nie testowałem na sobie tego badziewia i moi znajomi też nie ( pewnie dlatego że już dośćdawno skonczyłem gimnazjum) ale być może ktoś z was ma jakieś spostrzeżenia jak się mają te środki do tradycyjnych orali. Nie interesują mnie opisy ze stronek sprzedających ph gdzie niby poszczególny środki stanowią oralne wersje trenu, winka albo deki (yup już sama metylacja tak zmienia właściwości substancji że szkoda tego nawet czytać - patrz meta i bold). No więc - czy jest jakiś "nowy odkrywczy ph dizajnerski oral odgrzebany z lat 60" który może być zastosowany w cyklu z efektami lepszymi niż meta (kick start, masa) i wins (redukcja, ubicie). Najlepiej jakieś raporty z autopsji

Wołają na mnie trójnóg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
M1T jadłem z dragona. Siła up, masa delikatnie do przodu, mięśnie nabite, żyły powyłaziły na wierzch. Skutki uboczne; ból głowy (ciśnienie bez zmian), wątroba trochę pobolała. Ogólnie nie uświadczyłem tego co można wyczytać w necie, jak szybki wzrost wagi, monstrualny wzrost siły, czy retencja.
Jak interesuje Ciebie "masa" lepiej mietka. Jak chcesz zobaczyć żyły na sowim ciele, o których nie miałeś pojęcia, że istnieja - M1T.
Jeszcze tylko dodam, że jest to jeden z nielicznych ph, ds, do którego napewno wrócę.


Zmieniony przez - slac w dniu 2012-09-05 23:30:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Próbowałem ostatnio połączyć ph z propem. Mianowicie leciało epi + xtren + prop. I z moich spostrzeżeń:
1. Pierwszy xtren cel, niby pewniak. WAŁ Ładnie siła szła na słodziku :P
2. EPI miałem mad dog labz. Wiedziałem jak działa epi z dragona. To był mój pierwszy cykl na czyms mocniejszym niż kreatyna więc byłem bardzo zadowolony. Pompa mega po 3 tygodniu użycia i siła na duży +. To epi dało również pompę bo czułem ją jeszcze lepiej niż na propie solo.
3. Znajomy podesłał mi 50kaps xtren z Dragona. Po tygodniu siła mocno na +, wyżylenie, jaja jak orzeszki. Ten działał

Podsumowując: Nigdy więcej PH i żałuję, że zamiast kasy wydanej na PH nie kupiłem 200tab wina lub npp do tego cyklu. Pewnie lepiej bym na tym wyszedł.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Dokładnie, jak sobie pomyślę ile wydałem na te cukierki to mnie krew zalewa. Za tą kasę pewnie bym zrobił cykl rok ON na saa, ale cóż, człowiek się uczy na błędach tylko dlaczego kórva te błędy tak drogo kosztują :p
Ostatnio leciałem Epi + Prop, nie powiem jeśli towar dobry (czytaj EPI) to takie połączenie wychodzi całkiem fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94917 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ph=saa tylko cały czas coś mieszają w tych składach,do końca nie wiadomo co tam siedzi,a cenowo wiadomo jak wychodzi.biorąc przebadane saa,wiesz co bierzesz choć przy ug to też loteria czasami.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dokładnie j/w, ph to saa w ładnych kolorowych opakowaniach, żeby naiwniacy myśleli, że biorą nieszkodliwe suple

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-09-02 20:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
ja osobiscie bardzo zadowolony bylem z x-trena i m-drol chociaz bralem w czasach kiedy byly pewne i tanie w promocji chodzily po 99zl wiec sie oplacalo obecnie z dragona oplaca sie wziasc pro-sd ewentualnie pro-epi ewentualnie pare innych sie znajdzie gdzie z jednej puchy mozna zrobic 4tyg cyklu inne wychodza nieoplacalnie lepiej zainwtestowac w saa
na kicka polecam jak najbardziej pro-sd na ubicie dobrze wyjdzie pro-tren chociaz drogo, z ph w tym roku chce sprobowac m-dien ewentualnie pro-one ale nad tym jeszcze pomysle

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2012-09-02 20:48:14

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Ogólnie moja opinia jest taka jak chłopaków wyżej. Choć np z ph x-mass byłem zadowolony. Jakbym kiedyś dostał go jeszcze za free to chętnie bym go połączył z testem, np propem. Dawał bardzo dobre nabicie i wzrost siły. Ale wtedy kosztował on ok 100 pln. Teraz uważam, że dużo bardziej opłaca się kupić dobrą metę, czy winko (o teście nie wspominając).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lepiej zwykle saa zakupic
po mdrolu mialem takiego bloka jak jeszcze nigdy wczesniej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
po m-drolu fajnie szła siła ale sidy zołądkowe jelitowe, m-drola cieżko przebić trzeba by było dać dużo mety, a to też środek hepatoksyczny.
20-30mg m-drola fajnie , przełamuje stagnacje, nie radzę wiedzej niż 4 tygodnie potem jednak najlepiej przybić hcg i dać trena aceta , aby progres dalej szedł.

epistane to dosć fajny delikatny ph , mało sidów , a efekt podobny nieco słabszy od winstrolu ale sidy o wiele mniejsze.

Od czasu do czasu można spróbować ale SAA, są tanie i sprawdzone na trenie testo , mecie idzie robić cuda a są to stosunkowo tanie saa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
i po m drolu i zgage jak po niczym innym

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jadłem EPI - niewiele czułem, lepiej się mięśnie prezentowały, ale nic specjalnego jak za 300zł.

Mdrol - przerwałem cykl, okropne sidy, później zgaga, senność(dosłownie mogłem spać non stop, "leczyłem" się mocnymi kawami), zamulenie, wzdęcia, po 2tygodniach apetyt zerowy, nawet zmixowane żarcie mi nie wchodziło, stąd waga już stanęła w miejscu, siła szła do przodu dosłownie z treningu na trening. Mocny środek dla ludzi o mocnych kiszkach.

X-tren niewiele go w sumie zjadłem + undestor 400mg. Deficyt kcal dość spory + małe ładowania, siła mimo wszystko szła delikatnie do przodu, żyły zaczęły "prześwitywać" w miejscach gdzie ich nie widziałem. Wzdęcia po 2-3tyg nie do ogarnięcia. Libido spadło jak w przypadku mdrola do zera, jaja jak tic taci, blok okropny. Chyba po miesiącu dopiero mnie puściło

Teraz szykuje się powoli do Finastane(M-LMG + EPI) stack tylko szukam opinii więcej o M-LMG.

Reasumując myślę, że warto jak ktoś podejdzie z głową do tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca a doping!?

Następny temat

testosteron, a płodność

WHEY premium