SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajski + siłownia itd. - kilka pytań

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
goscabcd
Regeneracja regeneracją. Dieta moze pomoc, ale najwazniejsze to zaadoptowanie organizmu do wysilku. Mozesz cwiczyc nawet i po 4h dziennie i bedziesz czul sie "w normie". Poza tym jak chcesz startowac w mt,k1 to na twoim miejscu darowalbym sobie silownie. 6 treningow stojki przyniesie lepsze rezultaty.
Nie pisales ile trenujesz, ale chcac startowac w turniejach musisz sie bardzo przylozyc. Teraz zaliczasz sie do seniorow, a zeby dogonic gosci na mistrzostwach polski musialbys sie postarac baaardzo.

Zmieniony przez - goscabcd w dniu 2014-01-22 23:15:31

Ja trenuje boks startuje w zawodach,i dołożyłem do tego 1-2 treningi na siłowni.Oczywiscie moim celem jest poprawa siły i ogolne wzmocnienie siłowe.Jeżeli nie masz na razie startów w jakiś ważniejszych zawodach to mozesz chodzić na siłownie.Ja nawet jak jestem w okresie zawodow to trenuje siłowo ale 1-2 tygodnie przez walką odkładam ciezary :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1664
Zalezy od twojego organizmu. Nie pisales ile miales przerwy wiec musisz sprawdzic organizm. Idz na sekcje, potrenuj i zobaczysz. Nie ma sensu wbijac natychmiastowo 6x bo przetrenujesz sie albo zlapiesz kontuzje, ktora cie wykluczy na kilka kolejnych dni. Jak bedziesz dawal rady boksowac na 100% to dokladaj.

Ja np po kontuzji z kregoslupem zaczalem od 4 treningow w tygodniu + zaczalem dokladac bieganie. Z biegiem czasu co raz to wiecej. Najwazniejsze to zebys sie nie przetrenowal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wat

Następny temat

Siłownia+ kickboxing

WHEY premium