SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajemniczy filmik z szatni który szybko zniknął. ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1595
dobra powiedzmy tak on wyszedł na ring a nie walczył ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nast razem sciagajcie sobie wszystko z youtuba i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Nie zmieniajcie tematu i nie bagatelizujcie,bo jest dość poważny.

To nie był krótki filmik tylko chyba 7 minutowy.Dokładnie Robert podpisywał na nim jakieś plakaty MMA attack,byłam tam żona Roberta i luźna gadka,ale chyba nie wiedzieli,że się nagrywa.

Skoro nie ma sensacji to dlaczego filmik tak szybko zniknął i nie można go już nigdzie odnaleźć ? Założę się,że został usunięty celowo.Nie,żebym miał coś do Roberta,ale warto byłoby zobaczyć jak to wyglądało gdy nie wiedział,że go filmują.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
no co podpisał kilka plakatów zona troche po klneła i tam takie sobie teksty o najmanie, i ze muze zaj**ista mu wybrali ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie nie maja co do roboty tylko zajmuja sie czyims zyciem, a ten powiedzial to a tamten zrobil to ja p******e... filmik zniknal bo tak moze chcial robo, albo kto inny, nie wazne, ludzie zajmnijcie sie wlasnym zyciem, bo to juz jest straszne... tak to jest jak ma sie za duzo czasu... na filmiku nic nie bylo, mam go sciagnietego, nic nie bylo "nienormalnego" bardzo waznego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
zgadzam sie chociaz raz z kultem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze kilka lat, troche dosw zyciowego i zgodzisz sie ze wszystkim, prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Też go oglądałem, a potem zniknął, ale nie było na nim nic ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Sprawa nie mniej tajemnicza od katastrofy smolenskiej.
Analizowalem film nim go usuneli i w pewnej minucie, gdy kamera sie odsuwa, wyraznie widac w odbiciu w lustrze od szafki, ze przy uchu Roberta odkleja sie mejkap, a zza plata silikonu spoglada oko Fedora Emalianeneko...

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale sprawa jest niebagatelna, bo ktos usunal wiec musi byc powod do tego aby caly swiat go nie mogl zobaczyc nie wiem co ze soba zrobic, nie bede spal przez tydzien, chcialbym miec wlasne zycie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najman vs Dog food Man ? czy to mozliwe :)

Następny temat

mleko

WHEY premium