SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUSSIPECT drażetki już na recepte

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2890
To jest straszana wiadomość!!!Jak tak mozna?Zostanie tylko ventipulmin i pozatym nic!Ja chyba się pochlastam z moja tendencją do fatu!!!A moze ktos wie co opocz tussi mozna kupoic w aptece i dziala????Czy juz mam szykowac wize do egiptu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
syropek jest bez recki tak?

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
proponuje iść na zakupy.
Przede mną w aptece stał koleś - może jakiś ziomal z sfd i czerwieniąc się pytał o tussi. Kiedy babka zapytała się ile potrzebuje odpowiedział - WSZYSTKIE

dostał 4opakowania - więcej nie było

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Syrop jest bez recepty.
Sa rozne apteki - w jednych sie przestrzega przepisow,a inne to inaczej 'sklepy z lekami',wiec jesli traficie na ta pierwsza,to zapewne do miesiaca(moze krocej) jeszcze beda sprzedawac tussi bez recki.Natomiast jesli traficie do tych drugich aptek,to nawet za rok,czy za 2lata dostaniecie wszystkie opakowania tussipectu
Tak na marginesie pyralgina po 10 tabletek tez wychodzi z obiegu zupelnie,juz nie bedzie produkowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
mam nadzieje, ze bedzie jak w przypadku zincas forte.
tylko tu moze byc lekki minus, bo zincas sie bierze na 1-2msc, a co mi po jednym opakowaniu tussi.
narazie mgr z apteki powiedziala, ze nowe zmiany maja wejsc od poczatku nowego tygodnia.
kupilem wszystko co mieli czyli 9 opakowan

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60353
Trzy apteki i tylko w jednej dwa ostatnie opakowania .Pewnie studenci zdązyli wszystko wykupic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
No to lipton trochę, wykupie jutro cały zapas z mojej apteki i aptek przybocznych
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
dzisiaj wbijam do apteki, mówie, tussipect w drażetkach.
kobieta klepie coś na kompie i mówi:

ale jest na recepte..

i CH.UJ %-/

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 3 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941
nareszcie docenicie teraz każdą jedna tabletke a nie jecie jak po***ani hehe.. szkoda szkoda no ale widocznie tak ma byc no a co do efki to mam pytanie pisalem na gg ostatnio z koleżka z USA nie bawem bedzie w PL no i napisal ze nie ma juz efki w stanach (ze nie kupi sie juz tak latwo jak wczesniej) prawda bo mojemu koleżce dla matki mial kupic i nie wiem czy nie kreci

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jest sens sie odblokowywac po takiej ilosci deki?

Następny temat

Jaki teraz EqBold na top ;]

WHEY premium