SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUSSIPECT drażetki już na recepte

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7891
witojcie.
to jak z tym tusi bo slyszalem dzisaij na rmfie ze cos jednak z tymi receptami nie wyszlo mi ma wejsc dopiero w stuczniu tussi na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
W styczniu(a nie od lipca,jak to straszyli z NFZ) maja wejsc wlasnie te recepty,ktore musza miec dwie daty - jedna data to "data wystawenia recepty",a druga to "data realizacji".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Moze ja jestem inny ale biorę to tussi i zadnego pobudzenia nie ma, oprucz bolo głowy i z***anych 2 dni nic innego nie odnotowałem

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to nie bierz

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
pojdzie na sprzedaz Słabe to jest, jak dla was wsam raz.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale sie kolego reklamujesz i rozglaszasz, ze masz na sprzedaz. daj moze anons w gazecie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Nie reklamuje sie tylko stwierdzam, jak nie umiesz twierdzenia odroznic od ogłoszenia to klasa 4-6 tam uczą odmian przez czasowniki oraz składni zdania.

Zmieniony przez - maxwhite w dniu 2008-07-03 10:53:15

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tu nie trzeba nawet podstawowki konczyc, zeby przesledzic twoje wypowiedzi w temacie tussi i opowiesci jak to bedziesz popychal towar, bo masz dojscia.

ani ty nie jestes taki madrala, ani czytajacy nie sa takimi matolami, jak ci sie wydaje.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Nie napisałem ze jestem mondralą, jestem kim jestem, 3maj sie, pozdrawiam

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
odmian przez czasowniki - raczej przez przypadki
moNdrala -

nie napisałbym tego gdybyś nie wysyłał go do podstawówki do której sam mógłbyś wrócic;)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jest sens sie odblokowywac po takiej ilosci deki?

Następny temat

Jaki teraz EqBold na top ;]

WHEY premium