SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUSSIPECT drażetki już na recepte

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
panikujecie...w internetowych dalej mozna kupic...wlasnie 10opak zamowilem

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
daj linka do strony tego sklepu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wystarczy dobrze poszukac...nie jest to trudne :)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
bylo wpisac google.pl i wystarczyloby, jak nie chcesz podac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
a mi znajoma pani atkerak z wielka satysfakcja oswiadczyla,ze tussi jest o dzisiaj na recepte..., poszedlem dwie ulice dalej i nie bylo problemu, mysle ze to zalezy od farmaceuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
ja zrobiłem rajd po aptekach, ale tylko kilka opakowań udało mi się wyciagnąć, bo w moim miasteczku jak widzą gościa podejrzanego(45 w napietęj koszulce, i łysa głowa podchodzą pod "podejrzany") to mówią ,że nie mają więcej jak dwa lub 3 a ****a widzę ,że z 10 leży przez szybę :-/ ale 7 mi na redukcję starczy chyba, myślicie ze po wakacjach idzie jeszcze kupić czy wszyscy już będą o wiedzieli w aptekach ,że na receptę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
bartiall ja bym pokazal ze oo tutaj są jeszcze pani przeoczylanie miala by wyjscia zeby ci nie sprzedac..

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14070
ee sprzedali bez problemu

'VENI VIDI VICI'
GABBER

...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 3 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
mi pani z miłą chęcią przed chwilą w aptece sprzedała wszystkie opakowania tylko ze ich nie miała za wiele , trzeba iść dalej , zresztą tak czy tak znajdzie sie apteka która nam sprzeda tussi bez papierka mniejsza osiedlowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jest sens sie odblokowywac po takiej ilosci deki?

Następny temat

Jaki teraz EqBold na top ;]

WHEY premium