SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUŃCZYK !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2506
RE again.

Mam pare pytanek co do tunczyka . Jak go najlepiej wsuwac , przed czy po trenignu , dlaczego jest on dobry ? itp .

Teraz zajadam sobie puszke -około 140g przed treningiem ofcors w sosie własnym :)

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
zjedz sobie na noc a w ciagu dnia to jako zrodlo bialka do kazdego posilku moze byc ok, no moze do sniadania nie

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2506
OKa. DZienkuwa Norton.

powiedz mi jeszcze ile tego białka posiada ten tunczyk .:)

Z górki THX


Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ok 21% w wodzie, ok 27% w oleju

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy ktoś tu jeszcze będzie patrzał bo wyszukałem ten temat w wyszukiwarce ale wam napisze ile białka ma tuńczyk, bo akurat mam puszke przed sobą

tuńczyk w sosie własnym z biedronki za 1,80 (biedronke mam pod domem )
w 100gr. produktu
b24g, t1g, ww1g
a masa netto tu pisze 185g+5g
moim zdaniem tuńczyk to cudo, czytałem w innych postach, ze nie dobre jest to tanie ale mi smakuje a nawet jeśli by nie smakowało to i tak bym jadł


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Tuńczyk jest za***isty ale nie zgadzam sie z NOrtonem ze tzrba go jeść na noc. Tuńczyk ma duzo tłuszczu i nie wolno go jeść na noc bo Tłuszcz sie długo trawi... Twój organizm więc podczas snu "pracuje" zamiast spac i produkowac hormon wzrostu do "rozrostu". Na noc polecam odżywke białkową która jesty łatwo strawna.... ROŚNIJ DUŻY!!!

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Tuna w sosie wlasnym, lub z wody ma 1% T - to chyba nie jest duzo. Na noc tuna jest jak najbardziej OK. (30-60min. przed zasnieciem)
U mnie tuna ma napisane 23%bialka 0%WW, 1%T.
Oczywiscie odzywka bialkowa na noc jest najlepsza!

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja nie wiem czy to dobrze dziala czy nie ale wiem jedno ze to jest ochydne i to nei tylko ja tak mowie bo od duzo osob juz to slyszalem


Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tuńczyk zawiera dużo sodu, więc może być niekorzystny w okresie rzeźbienia z uwagi na zatrzymanie wody. Poza tym jest super.
Pozdro.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
To, czy cos jest smaczne, czy nie to po pierwsze sprawa drugorzedna, po drugie dla kazdego inna.
Ja jestem w tej dobrej sytuacji, ze mi smakuje WSZYSTKO, wiec zwracam tylko uwage na to czy dana rzecz jest dla mnie dobra na danym etapie, czy nie.
A jak ktos nie lubi tuny, moze jesc inne ryby.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta niskotłuszczowa

Następny temat

jakie tabletki pobudza wzrost (mam20lat i 167cm)

WHEY premium