SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENER PERSONALNY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1962
Cześć,

od dłuższego czasu myślę nad swoją przyszłością i na poważnie myślę nad zostaniem trenerem personalnym oraz konsultacjach online itp.
Nie jest to tylko i wyłącznie spowodowane tym aby dobrze zarabiać, ale lubię ten sport i łatwo mi wszystko wchodzi do głowy w tej tematyce.
Do 2022 roku chciał bym wystartować również w zawodach sylwetkowych, mam swojego trenera i tutaj też jakaś wiedza wpada dodatkowo z żywienia i trenowania.

Jest nowy rok i zamierzam ruszyć "z grubej rury" i mam kilka pytań:

-Zaczynając od czego byście zaczęli, chodzi mi tutaj o kursy, książki.

-Jaki kurs na trenera byście polecili (koszty nie robią problemu), zastanawiam się nad ProFi Fitness School, lub S.A.S w obrębie Katowic.

-Za niedługo wchodzę na doping nie będę ukrywał i żeby prowadzić osoby na dopingu (które chcą tego świadomie nie wciskając im towaru), skąd na ten temat czerpać wiedzę ? Jakie książki polecicie, wykłady, kursy itp. bo z tego co widzę to tutaj nawet lekarze nie mają podstawowej wiedzy na ten temat, a jak się dowiedzą, że ktoś używa dopingu to od razu zmienia podejście na gorsze. (tutaj również będę czerpał część wiedzy od trenera ale to za mało).

-Z chęcią posłucham konstruktywnej krytyki na ten temat i tym podobnych.

Pozdrawiam oraz życzę wszystkiego dobrego w 2020 roku :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podpytaj chłopaków w dziale doping jakie źródła wiedzy polecaja, jakieś książki są ale na ile tam wiedza jest przydatna to nie wiem.

Co do literatury treningowej czy odżywainia to tego zatrzęsienie jest, masa ebooków na chomikach jest, o tych kursach nie słyszałem, mzoesz flexa podpytać on z katowic czy okolic jest.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Co do SAA, to obawiam się, że tutaj potrzeba czasu żeby nabrać wiedzy i doświadczenia. Nie sądzę, że zaraz po tym jak zaczniesz sam brać SAA to poczytasz trochę i już będziesz mógł prowadzić ludzi pod tym kątem.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1962
Nie chodzi mi o to, ja jestem nastawiony i przygotowany na to, że z SAA będzie największy problem jak sie słyszy, że niekiedy endokrynolog ma problem z hormonami. Na początek większość czasu chce przeznaczyć na naukę diety/treningu itp. a SAA przy okazji i na sobie przy okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem, że się czepiam, ale gdzie etyka zawodowa?
Jako trener personalny, czy w ogóle trener, powinieneś odradzać stosowanie środków dopingujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1962
Napisałem wyraźnie, że osoby które będą chciały to będą brały tak samo mogą to być osoby które już na nim są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jaka etyka, chyba w pływaniu, w sportach sylwetkowych się nie kłujesz to nie wygrasz, no chyba ze gdzieś są jakieś dla naturali i ostro trzepią pod kątem badań.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Etyka już nawet w amatorstwie umarła dawno temu.
Teraz towar się ładuje jeszcze przed pierwszym treningiem 'tak na zaś'...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1962
A co powiecie o kursach online jeżeli chodzi o dietetykę? Nie mówię tutaj o kursie trenerskim bo tutaj praktyka jest obowiązkowa. Kończył ktoś takie kursy online? Jakie macie opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dostaniesz materiały i papierek, w sumie to samo co na kursie stacjionarnym z tym ze ktoś Ci to opowiada a nie czytasz, z tym ze tu już nie masz opcji zadać pytania jak coś jest niejasne dla Ciebie, no chyba że w szkoleniu jest taka opcja. Są też webinaria czy jakoś tak ze film oglądasz
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale na stacjionarnych szkoleniach też materiały dostajesz, nieraz jest taki ogrom materiałów że się tego nie przerobi,i trzeba doczytać z materiałów, a do tego nieraz ludzie co chwilę pytania zadają i czesto jest tak ze nie związane z tematyką szkolenia, tylko coś dla siebie chcą wiedz zdobyć bo mają taki i sraki problem ze saobą lub kogoś prowadzą i sobie rady nie dają


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-01-07 21:31:19
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Papryka słodka jako przyprawa na redukcji jest dobra???

Następny temat

Ćwiczenia z nakrętką

WHEY premium