SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRAGEDIA NA SLASKU [*]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Panowie- Na terenie Miedzynarodowych Targów Katowickich znajduje się budynek MOJEJ SZKOŁY - nawet nie wiem czy jutro mnie wpuszczą na wydział...
[*]

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
a to tak niedaleko mnie [']

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Badmad trudno powiedziec tak sie sklada ze tam wczoraj bylem sztab kryzysowy jest w dyrekcji mojej firmy to co mowia w tv to bzdura taki byl tam burdel ze szok polowa ludzi nie wiedziala co ma robic auta sie blokowaly bo nie bylo przejazdu koledzy wyciagali ludzi z tej hali dokladnie pawilon nr 1 to co mowi czlowiek mtk ze snieg byl z dachu odwalany to kolejna bzdura tam nawet drogi byly zasypane sniegiem wczoraj podczas akcji dopiero piasek wozili teraz widze jak w tv dla opini robi sie tak by ladnie to wygladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
[*] [*] [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jedyne co teraz zostaje to modlitwa [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
[`]

babol - pytanie ta hala sie zapadła pod wpływem naopru mokrego śniegu?
czy poprostu "coś" sie stało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8102
[*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Bobol exactly....
Wszystko jest u nas robione po fakcie dopiero jak tragedia się stanie to d****e zaczynają myśleć a na potrzeby mediów złotousty Dorn klepnie parę frazesów ze wszystko jest wzorowo zorganizowane sick...:[[

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-01-29 15:06:54

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
[*] R.I.P [*]

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
[ * ]

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy ekstremalną redukcję =)

Następny temat

s-zol

WHEY premium