SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TINY IS BACK

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3718
hehe jak Ty ten nadgarstek mierzyłeś??:D może podałeś wymiary przedramienia a nie nadgarstka??:D ale rekordy suuper :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
gratuluje sylwetki i rekordów ! pozdrawiam

Non schola sed vita docet – nie szkoła, leczy życie uczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602


to tez z 3 tygodni lub okolo miesiaca temu zaraz wam podesle wczorajsza fotke z silowni na masie teraz 130kg mam

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
masz racje pomylilo mi sie przedramienia to jestr wymiar nie nadgarstka

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 883
to sie nazywa sylwetka, szacunek za to co robisz.

Bez masy nie ma klasy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602


zaczelem trenowa jak mialem 15 lat w domu mialem tylko dwie hantelki i laweczke ,, wage mialem z 120kg jak bylem maly wiadomo co sie dzieje jak sie w usa jest same fastfoody bylem malym grubym chlopaczkiem ale mniejsza ztym trenowalem do 19go roku zycia w koncu stanelem na wage jak mialem bodajze 19 20 lat to byl dokladnie rok 97 mialem na wadze 300lbs prawie 130kg bylem zalanym grubaskiem ale silnym nie powiem

zaczleem diete od czerwca 97 co miesiac sie wazylem miezrzylem lapy uda kark przeramienia pas i zaczelo spadac powoli diete mialem wysoko bialkowa i duzo cardio z miesiaca na miesiac ubywalo zemnie jak woda z kranu po 6-10kg a dlatego ze duzo biegalem ale niestety spadalo zemnie wszystko masa miesniowa i tluszcz , w grudniu 97 mialem juz 90kg i stanelem w miejscu na dwa miechy

potem pogadalem z kumplami ktorzy sie zajmuja kulturystyka zawodowo zaczelem soli nie uzywac i spadlem do 80kg i tak sie trzymalem do 98 roku przez lato jak przyjehcalem do polski po 7 latach nikt mnei poznac niemogl

ale potem postanowielm podejsc do gory wiec odstawilem dietke i zaczleme jesc duzo wiecej miesa i ostro trenowac na mase i od tego czasu zwany jestem masowcem nie lubie byc za szczuply jak chlop to chlop takie moje zdanie niemam problemu isc na diete i spasc do 100kg czy mniej cieszy mnie sila postura duza

takze tak zaczelem i dalej w tym siedze i bede siedzial do tad az mi zdrowie pozwoli

a tak wygladam teraz !!!!!!

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3053
Nie no jest zaje***ście pełen szacun dla ciebie;]...chciał bym kiedyś dojść do tego co ty...PoZdRo sog ;]

Bez masy nie ma klasy,
Bez metki nie ma sylwetki,
A bez zastrzyku nie ma wyniku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
a ja bym nie chcial dojsc do takiej sylwetki ale szacunek oczywiscie mam! :) co kto lubi, dla mnie oznaka zdrowia jest umiesniona sylwetka z minimalna iloscia fatu ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Wytrwałości i zdrowia. Fotka z 3 strony i ten gen na kapturach masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
jakos kaptury i uda i lapa same rosna mam genetyke do tego

reszta jest taka sobie ale lekka dietka i fat spala sie

takz ena wiosne sie podrzezbie troche

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1990r. końcówka masy - aktualne str.6

Następny temat

rok ćwiczeń 94

WHEY premium