SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Długo zabalowałeś na tych urodzinach
Hehehe jak się ma psa to nie ma za długiego spania - obowiązki wzywają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
No może się wydawać, że tabelka skomplikowana ale ogól dużo cyferek, które na pierwszy rzut oka nic nie mówią ale sa łatwe. Spogolądam jakim ciężarem robiłem ostatnio i czy udało się zrobić założoną liczbe powtórzeń. Jeśli tak to znak, że można spróbować tym razem zrobić na większym ciężarze :) Pomaga, bo niestety nie zawsze jestem w stanie zapamiętać na jakim ciężarze robię dane ćwiczenie, a że zaczynałem z lekkim zapasem to staram się ten tygodniowy progres zachowywać. Ale nie ma co na chama dokładać jak technika kuleje albo zrobisz kilka powtórzeń :)

Co do imprezki to trochę zleciało bo i dojazd przydługawy. Ale z racji, że kierowcą ktos musiał być to alkoholu, a co za tym idzie podjadania żadnego nie było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Gratuluję w takim razie wytrwałości na imprezie !
Faktycznie trochę czasu ostatnio spędziłeś w kuchni- nie wiem jak to jest u Ciebie ale u mnie śniadanie należy do najbardziej czasochłonnego posiłku także i mi by się przydały takie zapasy ;)
Świetny pomysł z tym wcześniej przygotowaniem większej ilości tylko czy ostatniego dnia będzie to równie smaczne jak pierwszego?
Chyba jednak wolę się przyjemnie 'męczyć' codziennie;)

Dobrze wiedzieć, że nie warto iść na ten film a brałam go szczerze mówiąc ostatnio pod uwagę. Na szczęście padło na Mayday w teatrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Znaczy jeśli chodzi o ten film z Chyrą to jak najbardziej polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
DT DZIEŃ 25.

Dodaję wczorajsza wpiskę :) Pospałem jakieś 6h, później standardowo pies i do roboty. W pracy nic szczególnego się nie działo poza tym, że chodziłem wzdęty po wczorajszym obżarstwie brukselką. Wróciłem do domu i poszedłem na siłownię. Oczywiście w poniedziałek o 18 tłok jak na bazarze, w sumie nie wiem z czego to wynika, bo wydaje mi się, że w pozostałe dni aż tyle osób nie ma. Połowa robi klate, połowa udaje że coś robi, mi przypadł dzień PULL :)
Negatywem dnia jest to, że słuchawki, które dostałem na święta przestały działać. Znaczy jedna z nich przestała. Trzeba poszukać paragonu i zwrócić. Swoją drogą możecie polecić słuchawki na bluetooth, przez które oprócz słuchania muzy, można normalnie rozmawiać - czyli musza mieć wbudowany mikrofon. Najlepiej douszne i żeby w zestawie były haczyki na uszy (bo wkurza mnie jak słuchawki wypadają). Cena gdzieś do 200zł (wiem wiem dużo tych wymagań).
Pozytywem natomiast jest to, że udało mi się trochę wcześniej ze wszystkim wyrobić i zasnąłem przed 12




TRENING

Przez tłok na siłce musiałem podciągać się nie tam gdzie zawsze tylko na specjalnej maszynie z innym rozstawem. Pozostałem jednak przy gumie a nie asekuracji maszyny. Dwie pierwsze serie zrobiłem sam. Przy wiosłowaniu hantlami znowu trochę technika kulała ale to za sprawą słabego chwytu. Przedramiona mi nie wytrzymują. To samo przy uginaniu z hantlami na biceps. Zrobiłbym więcej ale lewa ręka juz nie może utrzymać sztangielki. Mam w planach wzmocnić trochę ten chwyt ale nigdy nie ma na to czasu. Musze kupić jakieś paski.



CARDIO

Oczywiście bieżnie i orbitreki pozajmowane więc pozostał mi rowerek. Nawet to i dobrze, bo odciążę to lewe kolano. Myślałem, że samemu na tym rowerku to się nie zmotywuje ale jakoś nawet fajnie poszło. 25 minut przy wyższym tętnie niż na orbitreku, bo ostro zdyszany byłem (celuję coś w 140-150hr), a około połowa tego czasu "na stojąco".

DIETA

Od kilku dni wcinam wafle ryżowe. Mega dobre to jest. Kupiłem te wieloziarniste czy tam wielozbożowe w biedrze i mega wypasione.



Zmieniony przez - Stasiakov w dniu 2015-01-27 09:49:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak się ma sporo węgli na jeden posiłek to faktycznie fajne rozwiązanie te wafle, gorzej jak przyda ich zaledwie kilka sztuk na posiłek :D Mnie zawsze one jakoś szybko 'puszczają' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Mam podobne obserwacje odnośnie poniedziałków, siłka jest wtedy przepełniona na maksa, za to w pozostałe dni już normalnie. Co do słuchawek mam creative-a takie z zausznikami, ale niestety są z kablem - jednak nie ma mowy, aby wypadły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
wiadomo... swiatowy dzien klaty :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ba w poniedziałek u mnie nie było sie jak ruszyć.... Wczoraj zreszta też kupe dzieciakow i o dziwo sporo grubasków sie ruszyło :P

Zmieniony przez - Cielu7 w dniu 2015-01-28 13:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bobeuszz
Mam podobne obserwacje odnośnie poniedziałków, siłka jest wtedy przepełniona na maksa, za to w pozostałe dni już normalnie. Co do słuchawek mam creative-a takie z zausznikami, ale niestety są z kablem - jednak nie ma mowy, aby wypadły :)


Dlatego ja zawsze w poniedziałki robię nogi - najwięcej siły człowiek w sobie ma, a później to tak jak mówisz- bywa różnie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

Następny temat

Regulamin prowadzenia dzienników treningowych.

WHEY premium