SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST na zipa od FA - 50/50 - wycinka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
banan na tym aktualnym zdjeciu to Ci przeramie wy***alo mocno przynajmniej tak widac na zdjeciu albo byles na pompie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-06-02 10:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to od dzisiejeszego porannego 'zabiegu'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
"zabiegu" zadnego nie było ;) "albo byles na pompie" no wiesz, nie trenuję o godzinie 9 rano
jak pisałem widzę,ze jest troszkę lepiej; czekam w końcu na dobry aparat - kiedy będę mógł zrobić wyraźne zdjęcia wtedy powinno być widać w końcu troche ukrytych na tych zdjeciach żył

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-06-02 10:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zabiegu


jesli nie na pompie i zdjecie wyszlo normalnie to mysle ze w przeramie przynajmniej na + 1,5 cm mozesz liczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Ładnie ci okablowanie na przedramieniu wyskoczyło;p

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ktos tutaj cos wspominal o trojboistach ?? :>
ja tam mam w pasie 84 obecnie przy wadze 89 wiec nie jest zle

zip postepy widac tylko jak juz napisali przedmowcy klata ostro do poprawy (tez mam ten problem z klatka to wiem jak to jest )
to samo z najszerszymi-popracowal bym nad szerokoscia, a moze to tylko zle pozowanie ?
mysle ze trening masowy z duzym naciskiem na diete i aerobami by sie sprawdzil jesli chodzi o przyszly sezon

bana
ladna klatka-fajnie to wyglada
tylko jak napisali pracuj nad lapka ale i tak roznica pomiedzy 1 a 2 fotka jest znaczaca
i to przedramie ( )
pas imo nie wyglada zle-normalnie calkiem

btw
temat sledze caly czas tylko nidgy sie nie wypowiadalem
milego dnia !!

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
przedtreningowy zjedzony, a raczej wypity
za 30 minut trening i ładowanie czas zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Banan:
"BTW.. nie działają CI chyba polskie litery"
Chodziło mi o ten tekst z 1l wody.. nie działają polskie listery bo miało by "ó"
A co do zdjęcia to różnica jest tez dzięki oświetleniu

Zip "poranny zabieg" mnie roz***ał
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
Zip "poranny zabieg" mnie roz***ał
chyba kazdego dobre

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ja sie tam nie znam, nie umiem robic zdjec i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki no booster po miedzy cyklami na mase??

Następny temat

spalanie tluszczow, zestawik.

WHEY premium