SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Zlecenie na Bonda pods.str.45

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jak zobaczyła nogi to odmówiła





ale Wodyn , prawdziwy Bond aerobuje z każda dziewczyną Bonda więc jakby mógł sobie Hard odmówi tego iście Bondowego zajęcia

ale to raczej interwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
" ale to raczej interwały "
czyli, ze 5 minut i nasz bond passuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jak bedziesz miał dziewczyne to sie dowiesz


chyba że już masz to współczuje jej


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
Zona rozpisue Ci jakies dodatkowe aeroby ?

Bond musi być ponadprzeciętnie sprawny pod każdym względem
Jakieś uwagi do treningu Goldeneye?


Jędrny:
jak zobaczyła nogi to odmówiła.

Ja nie używam do tego nogi. Masz ciekawe metody .


ediee:
" ale to raczej interwały "
czyli, ze 5 minut i nasz bond passuje ?


Nie mierz innych swoją miarę .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-02-13 20:55:48

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Hardened nie wiem moze sie nie zrozumielismy, albo ja twojej wypowiedzi ale ja to żartem powiedziałem, nie żeby skyrzwdzic bonda, albo cuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też wrzucę swoje 3 grosze.
Chodzi mi o aktorów i o ich sylwetki. Uważam , że parę osób niesłusznie zaklasyfikowało Daniela Craiga do sezonowców, czyli że 3 msc przed kręceniem Bonda , zapisał się na siłownie i zaczął ćwiczyć.
Otóż nie, znalazłem jego zdjęcie z 2003 : http://www.imdb.com/gallery/ss/0323298/Ss/0323298/themother_04.jpg?path=pgallery&path_key=Craig, Daniel (I)

Przykładów jest wiele , weźmy Eda Nortona z filmu American History X (Więzień nienawiści) i tegoż samego Eda 0,5 roku później w filmie Fight Club (Podziemny Krąg). Różnica kolosalna.
Tak samo z Braddem Pittem w Troyi i Snatch.
Czy też Christianem Balem który do roli w Mechaniku schudł do 58kg przy 185cm ,przy czym należy pamiętać ze grając w Batmanie był całkiem niczego sobie zbudowanym człowiekiem.
Konkluzja: Większość z nich cały czas utrzymuje formę i sprawność ogólną , ćwiczą i utrzymują kondycję i do kazdej tylko z rol nadaja sobie szlify. Czy też dopakowanie, czy też schudnięcie. Czyli są cały czas jakby w stanie lekkiej gotowości:)
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
że spróbowałes się odgryźć w sensie ?




Hardzik/Bondzik drugiej części nawet nei poświęciłes literki , a zrobiłem z Ciebie ... ehhh

jak zwykle ludzie sobie do serca tylko te złośliwości drobne biora i od razu agresja




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
niwix to do mnie? bo nie wiem, ale chyba nie zrozumieliscie o co mi chodzi, napisałem 5 minut, z powodu interwałówy, w tym kontekscie, nei wiem kurcze jak to przekazac
a twojego psotu nei widizalem wczesniej , jezeli , nawet nei wiem czy on do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Ej, spokojnie chłopaki . Zaraz się WODYN wkurzy, pojawi znikąd, każe wszędzie 50kg podokładać i skończy się zabawa


fidelloz: kurcze, tak coś się obawiałem, że to nie jest zupełny sezonowiec. Trudno, misja już jest w toku i nie ma odwrotu. Muszę go zakasować w 4 tygodnie .


Moja kondycja poprawia się z dnia na dzień. Na dzisiejszym koszu zamiast "tradycyjnych" 2 punktów rzuciłem ich 8 i to w ciągu połowy meczu, bo potem zgasło światło na hali i musieliśmy się zwinąć do domu (awaria prądu w okolicy). Na dodatek wyłączyłem z gry najlepszego strzelca rywali (zamiast tradycyjnych kilkudziesięciu, rzucił tylko 6 punktów). Chłopak waży "ledwie" stówkę, więc nie byłem za bardzo brutalny i tylko parę razy go subtelnie sfaulowałem .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30432
Hard: widze, że byłeś na hali SP 35, chyba byłem sektor obok i nie wiedziałem że taka gwiazda tak blisko

there's nothing but the rain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer dla kickboxera

Następny temat

rozpisa supli

WHEY premium