SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Zlecenie na Bonda pods.str.45

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Okazało się, że WODYN postanowił niezwykle kompleksowo podejść do misji wyszkolenia mnie na Bonda i ostro zabrał się za uczenie mnie pewnych zwrotów przydatnych w codziennej pracy agenta. Praca na tym froncie posuwała się na początku do przodu dość wolno, ale wygląda na to, że czas pochwalić się już pierwszymi osiągniętymi sukcesami. Oto zwroty, jakie dotychczas zdołałem opanować (w nawiasie przestawiam kontekst sytuacyjny odpowiedni dla danego zwrotu):

1. (Rezerwacja stolika w eleganckiej restauracji):
Yes dinner?

2. Intymna sytuacja z nieznajomą pięknością:
My name is Bond, so what is your sex with me?

3. Grzecznościowe poranne pytania – jedno z dwóch do wyboru - po spędzeniu upojnej nocy ze wspomnianą nieznajomą:
a) Mine happy, your happy too?
b) Wanna another James?


Nie musicie chwalić. Sam wiem: Great Success!!! .

Aby to uczcić, proponuje Wam przećwiczyć mięśnie karku zestawem ćwiczeń, zaproponowanym mi przez WODYNA:





PS. Lecę na trening.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-02-07 17:37:33

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
haha za mocne

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Kozak

Fajna nuta. Dzisiaj cos takiego sobie puściłem z telefonu na sali jak nikogom nie było z tym, że była to Metallica-master of puppets kozacko sie cwiczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
amon amarth - an ancient sign of coming storm

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Miesnie karku

A ten angielski .. Champion!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Hard: bo pichcić nie umiesz! Spójrz, czasami, na moje żarcie. Myślę, że nie wygląda źle... i smakuje za***iście, serio.

Ja z trzymaniem diety i ważeniem nie mam żadnego problemu. O korzyściach nie trzeba mówić, ani nikogo, co do nich, przekonywać.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
A ten angielski .. Champion!

You too Champignon!!!


saib:
Hard: bo pichcić nie umiesz! Spójrz, czasami, na moje żarcie. Myślę, że nie wygląda źle... i smakuje za***iście, serio.

Jak zjem, to Ci pokażę jak wygląda prawdziwe jedzenie (załóż śliniak ).

PS. Widziałem Twoje żarcie w pierwszym teście i nie trafiało w mój gust. Jak ostatnio wykreowałeś coś nowego, to zarzuć linka .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-02-07 20:10:53

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Spróbuj, bluźnierco, spróbuj!

Nie lubię mielonych z koprem, dzięki.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Mielone z koprem sa kozak

Z tego co widze to lubisz Hard dobrze i elegancko zjeść chwali się, tez preferuję taki sposób jedzenia. Bo jak to sie mówi je sie również oczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dablzirou sewyyn, weezz yoo ripoot?

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-02-07 20:57:48

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer dla kickboxera

Następny temat

rozpisa supli

WHEY premium