SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Zlecenie na Bonda pods.str.45

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
ja tak slyszalem wlasnie ze od tych koksow silowni i prysznicow to potem sie za chlopakami zaczynaja ogladac wiec uwazaj Hard

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
dzi: nie do końca zrozumiałem Twoje zdanie. To jakiś cytat z Ulissesa?

Ja tam na siłowni mam spokój. Ostatnio łebki się mnie pytają, czy okoliczny sprzęt jest wolny, nawet jeżeli leży 2 metry ode mnie, a ja nawet nie patrzę w jego stronę .


Wróciłem właśnie z treningu i jestem całkowicie zmasakrowany. Jak opanuję drżenie rąk i dojdę do siebie, to może zdołam wrzucić relację...

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-02-19 19:53:19

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
PONIEDZIAŁEK:

1) odwodzenie na boki - 3*30sek*29kg - ZALICZONE
na zmianę z
2) prostowaniem nóg - 15x7szt 10x8szt 5x9szt (all)
3) podciąganie na drążku podchwytem (na rozstaw ramion) do czoła z obciążeniem 5kg - 5x/10x/maxxx... czyli 21 razy.
na zmianę z
rozgrzewką do thrusters - 17kg * 8/8/8/ - ZALICZONE

5) thrusters - 29kg*5powt co 2,5 minuty tyle serii ile wlezie - 9 serii MASAKRA!!!


Komentarze do treningu:
Pierwsza część ćwiczeń to był pikuś. Jedynie podciąganie na drążku w „maksymalnej” serii zmobilizowało mnie do poważnego wysiłku. Potem nadszedł czas na ćwiczenie, które najtrafniej odzwierciedlają słowa umierającego pod koniec „Czasu Apokalipsy” Pułkownika Kutza, granego przez Marlona Brando:
- Terror... Terror...(w wolnym tłumaczeniu: groza)

Już wykonanie pierwszej serii thrustersów stanowiło dla mnie wyzwanie, natomiast z każdą kolejną, skala trudności się zwiększała. Uda – traktowane ostatnio już ponad 100 przysiadami o poranku – z trudem podnosiły z bardzo głębokiego przysiadu ciało dociążone 2 hantlami po 29kg każda. Dolne partie pleców wykonywały potężną pracę stabilizując ciało przy powstawaniu, a lewy bark dawał niezawodnie znać bólem, że to ćwiczenie jest dla niego walką o przetrwanie.. Na przekór wszystkiemu wykonywałem jednak kolejne serie, po każdej z nich z coraz większym trudem łapiąc oddech i tracąc bezpośrednio po nich kontakt z rzeczywistością. Po 6 serii byłem już na tyle nieprzytomny, że źle spojrzałem na stoper i 7-ma serię rozpocząłem o 30 sekund za szybko. Efekt? Dałem radę wykonać tylko 4 pełne powtórzenia. Przy 5-tym ruchu wstałem, ale nie dałem rady przekazać rozpędu hantlom i pozostały na moich barkach. Wściekły, zdołałem się jeszcze zmobilizować do 2 serii i na 9-tej musiałem zakończyć zestaw, bowiem lewą hantlę coraz trudniej było mi prowadzić (zwłaszcza opuszczać po powtórzeniu) i kolejna seria mogła się skończyć bardzo niewesołym odnowieniem urazu barku.

Po treningu dosapałem do szatni, gdzie baaaaardzo wolno przebrałem się i dopiero po jakichś 10 minutach zdołałem poczłapać w stronę domu.

Dzisiaj czuję zakwasy w udach (zwłaszcza w dolnej ich części) oraz dolnej części pleców. Dobudzić zdołałem się dzięki 1 całej porcji NO-Xplode oraz 2 kapsułkom spalacza.

Terror...
...terror...
...terror...



Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-02-20 08:45:54

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
podpadłeś WODYNOWI?

WODYN, można coś poradzić na ten bark? Mam podobny problem ale nie widzi mi się zchodzenie z mojego planu na ten krótego uzywałeś do regeneracji stawów.

------------------------------------------------------------

Hard " Ja tam na siłowni mam spokój. Ostatnio łebki się mnie pytają, czy okoliczny sprzęt jest wolny, nawet jeżeli leży 2 metry ode mnie, a ja nawet nie patrzę w jego stronę " - widzisz, już Cie zaczepiają

Zmieniony przez - Elvy w dniu 2007-02-20 09:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Cześć, chciałem znalesć info na temat tego ćwiczenia thrusters ale nie moge, za duzo jest ju z tych stron a na pierwszej nie ma go opisanego.. Czy mozesz powiedziec po krotce na czym polega cwiczenie lub wkleic mnie link do strony?

Widac poprawe na zdjęciu tak jak pisałeś górna część mięśni brzucha ale tak nawet miałeś po cyklu na xp z tego co pamietam.

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
naprawde duzo szukales?



Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
wystarczajaco długo by nie znaleść

Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Elvy:
podpadłeś WODYNOWI?

Bo ja wiem. On coś wspominał na począyku, że będę go przeklinał i chyba pora zaczynać . W środę będę miał fajne "zestawiki" wiosłowań (1 zestawik = łącznie 810kg do przerzucenia). Ciekawe ile takich zrobię. It's gonna by FUN!


dzi: Ja schodzę nieco głębiej przy powtórzeniach. Chyba jeszcze niżej, niż ten gość widoczny na poczatku filmiku:





Wygląda na to, że będę musiał je robić bardziej płytko.

ramboszcza: b]WODYN opisał ćwiczenie na drugiej stronie testu .

PS. We wcześniejszym poście zrobiłeś 3 orty w 2 zdaniach. Respekt .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-02-20 13:25:31

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Na filmiku który dał dzi to chyba kobita wykonuje ćw

Juz wiem ale szukałem w twich wypowiedziach, nie przyglądałem się innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Rambioszcza: przeoczyłeś chyba link, który podałem.

PS. Ja swoich błędów nie zdążyłem już wyedytować, eech...

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer dla kickboxera

Następny temat

rozpisa supli

WHEY premium