SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Megabol siła/masa by ramboszcza pods.str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Weglowodany to sprawa dyskusyjna, kalorie na + uzupewłniam tłuszczami, dlatego tyle wegli bo chce zrobic kratkę!!!! i zbudpwac masę, są to ciuężkie założenia ale myslę, ze sie uda

Dzisiejsza jazda na rowerze to była katorga, po godzinnym nie ustanym pedałowaniu zszedłem z niego cały zlany potem i bardzo zmęczony (było bardzo gorąco). Nitrox niestety nie spoełnia jeszcze swojej roli i nie spompowałem nóg w żadnym stopniu, pobudzenia też nie czułem.

Za to 5g l-glutaminy i 3kapsy KA odrazuy postawiły mnie na nogi po tej jeździe

za chwilę zjem przed ostatni posiłek, a teraz wrzuycę zdjęcie tego co jadłem 2h temu




Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-05-22 19:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to są ziemniaki ze słonecznikiem i warzywami?

p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
nie ogórek, rzodkiewka, pomidory, słonecznik, ser biały i kefir. Do wszystkiego wypiłem oliwę

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-05-22 20:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
nietypowy ten posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Odbiegając od monologu Lucka właśnie zjadłem troszke inne śniadanie niz standardowa jajecznica z oliwą i warzywami, teraz zrobiłem omlet o 10 drogi posiłek a siłownia na 11:30 bo nie mam za duzo czasu dzisiaj. Meczą mnie troszke zakwasy po wczorajszej jezdzie, ale nic to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
zmień tytuł testu..... na .. "Ramboszcza - po prostu gotuj ! "

niezłe szamy tutaj widze ja bym chyba nie miał czasu na przygotowanie takich dekoracji itd. wrzucam piers na grila biore 100g ryżu parabolicznego lekko posypie wegetą , zamykam oczy ,myśle o jakimś dobrym jedzeniu i udaje że mi smakuje , w razie jakbym się zapchał to popycham jedzenie wodą z butli heheh to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rambo - powodzenia, po tym cyklu już nigdy nie będzie tak jak dawniej.


ripahza - to źle robisz, jedzenie musi smakowac, nie odbieraj sobie przyjemnosci jedzenia tego co lubisz, polub to co jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
faftaq - staram się jak moge ale często jest tak jak napisałem wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
U mnie tez raczej brakuje takich pieknych posilkow i niesety malo wazyw konsumuje. A Rambo ma takie rzeczy we krwi wie to kazdy, kto sledzil poprzedni test.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Wczorajszy trening 10A

Trening 10A

-WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ 32,5-40-45-50kg
-SÓWNICA 80-100-120-140kg
-UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC 6-8-10-11kg
-MLOTKI NAPRZEMIENNE 8-10-12-13,5kg
-FRANCUSKIE WYCISKANIE 15-20-25-27,5kg
-WIOSLOWANIE SZTANGIELKĄ 15-19-21-24kg
-UGINANIE NOG <nie zdążyłem, zrobić>
-LYDKI NA MASZYNIE 3x50kgx20powt
-PRZEDRAMIONA (UGINANIE NACHWYTEM ZE SZTANGĄ) 3x20kgx30powt
-BRZUCH (SPIĘCIA NA ŁAWCE RZYMSKIEJ Z CIĘŻAREM) <dziś robiłem allahy ze wzgledu na brak czasu) 3x8sztabx20powt

Dzisiejsz trening mnie był ciężki z reguły na zani zone ciężary, pompa treningowa niestety zanikła szczerze mnówiąc w ogóle jej nie było co rzadko mi się zdarza. Wszyskie ćwiczenia wykonałem w około 70 minut. Po treningu poszła standardowo glutamina i KA. Później maślanka banan i białko AAB (nie zdążyłem kupic innego zamiennika). Potreningowy to 100g ryżu brązowego i 120g kurczaka gotowanego, musiałemw szztsko zjeść w samochodzie bo w domu nie zdążyłem niestety.. Aha zapomniałem dodać, że okropnie sie pociłem podczas treningu, az za bardzo, wszystko było przemoczone po wyjściu z siłowni..




Właśnie zajadam śniadanie (jajka na twardo z sosem musztardowym, warzywami i MCT) później nauka, przedtreningowy i HIIT a później znowu nauka, czyli dzień wyrwany z życiorysu




Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-05-24 09:08:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocyklu

Następny temat

Kilka pytań o monohydrat Vitalmaxa 250mesh

WHEY premium