SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Megabol siła/masa by ramboszcza pods.str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Wypada nam chyba podziękować Ramboszczy, bo relacja z testu jest bardzo szczegółowa a przecież musiał jeszcze ciężko trenować.
Test był stosunkowo krótki, 30 dni, takie wyniki -
+3kg (ze spadkiem tkanki tłuszczowej), ok. +1,5-2cm w ręku i +5 cm w klatce, to dobry rezultat, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Rambo trenuje już półtora roku a niedawno "wycisnął już z siebie" ile się dało w podobnym teście. Jeśli progresja byłaby nadal tak systematyczna...
Oczywiście należy przyznać, że te wyniki to nie jedynie zasługa suplementacji, one są (jak nazwa wskazuje) dodatkiem. Z tak przeprowadzonej relacji można się sporo nauczyć o diecie, treningu... a my wyciągnęliśmy m.in. wniosek, że powinniśmy włączyć do oferty firmowy szejker. Powodzenia!


Zmieniony przez - _MEGABOL_ w dniu 2007-06-19 11:49:01

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
dobry test.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Dzięki z audostepnienie suplementów na test. Wyniki były by jeszcze lepsze gdyby test został p[rzedłuzony do 40 lub nawet 50 dni.

Wasze suplementy (mówie to z przekonaniem) są jak najbardziej godne polecenia.

Jedynymi środkami do których ciezki mi sie ustosunkować, to jak pisałem biosterol i testosterol, jednak myslę, że "jakiś" wkład na pewno wniosły do uzyskanych wyników.

A firmowy shaker jak najbardziej by sie przydał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ehhe firmowy szejker to dobra reklama w takich testach

rambo znowu potwierdził to ,że dobry tester , suple wykorzystał na 200% !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ramboszcza moglbys napisac jak przyrzadzasz rybki ? bo wygladaja napwde ciekawie a co do robienia ryb to nie mam pojecia

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
opruszam solą, białym pieprzem i dodaje trochę przypracy do ryb, wszystko na teflon smaże i zajadam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
Widać różnicę , zwłaszcza biceps/nogi/plecy :) Jak na 30 dni to dobry wynik :) Fajnie prowadzony test, oby więcej takich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
elo sledze test od poczatku z ukrycia :D i musze powiedziec ze odrazu co mi sie zucilo w oko to plecy zaskakujaca roznica po cyklu i bic tez .....biscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
dzieki, stestuje i zobacyzmny co mi wyjdzie

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No rambo- plecy mnie zaskoczyly pozytywnie- szczegolnie motyle. Poza ty mwidac tez roznice w udach, co do reszty fot, to nie ustosunkuje sie, bo oswietlenie slabe i ja tam nic nie widze. Ogolnie przydaloby sie zrzucic 10cm z pasa, bo te boczki psuja troche efekt wizualny. Tak czy siak wyglada to coraz lepiej, jedziesz dalej mistrzu. Ja wlasnie koncze sesje (w przyszlym tygodniu) i wracam do boksu, a silka jako dodatek. Zaplanowane juz mam troche supli (glownie antykataboliki) i licze na spadek w pasie z 10cm przy jak najmniejszych spadkach miesa. Pzdr.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocyklu

Następny temat

Kilka pytań o monohydrat Vitalmaxa 250mesh

WHEY premium