SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - HDT mit RynkowskiD - PODSUMOWANIE s.19

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
















Wyniki siłowe :
Wyciskanie leżąc : 105kg – nie sprawdzałem
Martwy Ciąg : 175 kg – 180 na sztandze a z walizkami 217kg
Przysiad : 140kg – nie sprawdzałem
Wyciskanie na barki (podrzut) : 80 kg – nie sprawdzałem

Wymiary i Obwody :
Waga : 80kg – 84kg
Wzrost : 173cm – bez zmian
Kark : 39,5cm – 39,5cm
Barki : 119cm - 123cm
Klatka : 110cm (z napięciem) – 114cm
Biceps : L: 39cm P: 39cm (z napięciem) – L:40cm P:40cm
Przedramię : L: 33,5cm P: 33,5cm (z napięciem) – bez zmian
Nadgarstek : L: 17cm P: 17cm – bez zmian
Talia : 90cm - 95cm
Udo : L: 60cm P: 60,5cm (z napięciem) – L:63,5cm P:63,5cm
Łydka : L: 40,5cm P: 41,5cm (z napięciem) – L:41,5cm P:42,5cm
Staw Skokowy : L: 24cm P: 24cm – bez zmian

tak wszystko przedstawia się powyżej, małe sprostowanie wyników siłowych nie mam na razie gdzie sprawdzić ponieważ nie mam tyle obciążenia a nie chodzę na normalną siłownie :/ wyniki są z czasu gdzie chodziłem na normalna siłownie, niektóre obwody partii mięśniowych się nie zmieniły ponieważ nie cisnąłem ich aż tak do przodu głownie chodziło o siłę co szło odczuć na treningach na siłowni jak i na sprzęcie, co do wymiarów tali ktoś może mieć zastrzeżenia starałem się trochę pod redukować ale nie ma sensu nie chodzi mi o wygląd a o siłę więc prosta sprawa wymiary nie są ściemniane ani dokładane cm żeby to lepiej coś wyglądało nie bawię się w takie coś jest jak jest są foty można ocenić :)


Micronized Creatine 500 g

jak dla mnie na pewno mocniejsza niż zwykła z Olimpu przede wszystkim zacząłem ją dobrze czuć po tygodniu i miało się czasem w szkole motywacje i napady energii co mnie bardzo cieszyło dało się odczuć na treningach na siłowni jak i na sprzęcie ogólnie polecam

SOLID GAINS

a więc smak waniliowy dobry po rozrobieniu w shakerze dużo go nie zostawało, żadnych problemów żołądkowych nie czułem żadnego proszku pijąc koktajlu, nie odbijało się po wypiciu ani w dalszym okresie nie ciągnęło na kibel ani nic ogólnie polecam

5 plus 1 Whey Protein

smak truskawkowy i dosyć dobrze się to piło w shakerze nie zostawało dużo koktajlu, podczas picia nie czułem żadnego prochu między zębami czy coś nie miałem żadnych problemów żołądkowych, nie ciągnęło na klopa czy coś ogólnie polecam




Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2007-04-22 23:21:26

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Nie jest zle, mozesz zrobic porownanie przed i po tescie? wtedy bylo by bardziej przejzyscie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
5cm w pasie>>, nie mogles zamanipulowac weglami?Albo na pocztaku pomyslec o CKD, low carb na mase?..

no waga posslza w gore wymiary tez ale i w pasi eposzlo troche, a u ciebie to najbarzdiej nie plozadane miejsce.. Ogolnie jak sie zredukujesz bedzie dobrze, bo masy to ty maszzzzz

Soga dam..

PzDr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
góra-fort: mi nie zalezy na wygldzie tylko na sile jak juz wczesniej o tym wspominalem i nie bede robil redukcji bo szkoda mi na to czasu teraz czekam blisko 2 miesiace i od lipca zaczynam kolejny cykl

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Siła słabiutko skoro tylko na niej sie skupiasz.
Nogi ładne w pasie za dużo.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
chaczyk nie mialem gdzie tego sprawdzic wiec wiesz... a nie bede sprawdzal na jakiejs silowni piwnicznej gdzie za stojak mial bym miec 2 rurki od stojakow po choince ale spoko ja swoje czuje i od poniedzialku ide juz na normalna profesjonalna silownie i bedzie git

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
ładnie prowadzony test
towar nie zmarnowany
w pasie za duzo poszło to fakt ale i tak powinies byc zadowolony z wyników
pozdrawiam

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase, co sądzicie?

Następny temat

prolemy żołądkowe...kratyna,gainer, etc..

WHEY premium