SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST (ThermalPro Thyrotherm CellPump) Podsumowanie Str.32 (Redukcja) /by buby77

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 44745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
adriano ograniczam alko ile się da, bo jak więcej popije od razu trzustka się odzywa

Brogo witam fajnie ze wpadłeś i nie oglądaj fot bo masz się odchudzać też


DZIEŃ 40
Trening A13


Drugie śniadanie, możliwe ze zarazem rpzedtreningowe, ale nei wiem, bo jakiś zyebany jestem na razie. Zobacze za półtorej godziny jak się poprawi to trening przed południem zrobię czyli pora którą uwielbiam na treningi




A z samego rana dzisiaj wypiłem niestandardowo białeczko 100% whey protein 40g sport one'a smak pinacolda i curde nie podchodzi mi coś za abrdzo, brzydnie ten smak, zupełna dowrotnośc niż elite whey dymatize pinacolada, która z każdym shakem smakuje coraz lepiej

P.S. niedługo znowu pozbędę się aparatu na 4 dni bo brahol wyjeżdża i jest mu potrzebny, odpoczniecie od fotek trochę

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-07-09 09:43:57

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-07-09 09:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
chodzi o to ze z checia bym tez szamal takie zarło jak ty , tylko za ch%% by mi sie nie chcialo robic , to pytam czy bys nie zaprosil :D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
bierz ze 2 znajome (może być więcej) i wpadajcie

P.S. jak będę jechał na jakiś koncert (choć zapewne to w przyszłym roku metalmania dopiero) do katowic to mogę przyjechać coś upichcić jeśli oczywiście będą te znajome

a przygotowanie to z większością malutko roboty fakt niektóe takie jak tortilla chiwle zchodzi tak do 20 minut a reszta to z 5 minut góra więc jest sii, jak żarcie z torebki (o czas chodzi)

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-07-09 09:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
bubby jaki uczynny się zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
zawsze uczynny byłem


TreningA13





ciężar poszedł w każdym ćwiczeniu trochę do góry ale to wina poprotu olewania wcześniej ciężarów, więc normalne że idzie w górę :)-)


Na koniec jeszcze pare fot

Pojawiają się powoli żyłki na bickach







Bicek tyłem




i poza na jest tu jakiś cwaniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
A teraz sobie szamam coś wypasionego

Mix mięsny
50g kurczaka (pierś)
50g szynki wieprzowej
50g karkówki
150g kalafiora
50g sosu meksykańskiego dawtona

Całośc ma
Kalorie 385
Białko 32
Tłuszcz 23
Węglowodany 11

Najpierw gotujemy kalafiora, później podsmażamy wraz z mięsem, a gdzy już się przysmaży dodajemy sosu i smażymy jeszcze minutkę

i włala




Polecam

i jak tu robić odstępstwa od diety, skoro dieta przyjemniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
fajnie buby widzialem pierwsza strone i ostatnia jest duza roznica idziesz do przodu powodzenia.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jaruss no w sumie chyba się nie cofam ;-P na żywca widać dużą różnice na fotkach w sumie też trochę widać

DZIEŃ 41
Trening B13


Od dziś nie mam aparatu, aż do piątku może soboty więc test odpocznie od fotek wszelkiej maści

Z rana łyknołem porcje cell pumpa, a 30 minut po poszłem sobie zrobić śniadanko (jajecznica ) i za pół godziny thyrotherm łyknę


______

Przed chwilą wypiłem Cell Pumpa z 30g Carbo i 2x Thyrothermami i idę się rozgrzewać powoli i lece na pełnej curwie, bo dziś pogoda do trenowania w sam raz i siły mam fuel zobaczymy jak z ciężarami czy dużo pójdą do przodu

sija za około 2 godizny

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-07-10 12:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
No już po treningu

na początek ciężary




poszło trochę do przodu

Zaraz po treningu zrobiłem 20 minut aerobów
po aerobach Cell pump i Glutamina
porozciągałem się i wypiłem 30g carbo i 15g whey protein complexa

i udałem się do kuchni zrobić sobie tortille

zaraz idę się okapać i chyba się położę chwilę i zdrzemnę ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
idziesz do przodu tak ze o qr.wa , masakra stary , zacieram łapki na podsumowanie ;]

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w wakacje?

Następny temat

TREC Clenburexin /

WHEY premium