SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST (ThermalPro Thyrotherm CellPump) Podsumowanie Str.32 (Redukcja) /by buby77

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 44724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
bede zagladal

na spokojne wszystko przeczytam w domu
wytrwalosci juz ci nie zycze bo wiem ze tak bedzie

zatem powodzxenia
pozdro

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Cześć Junior, fajnie że zaglądnołeś


Właśnie upiekł się schaboszczak 3kg, po porcjuje i zamrożę cześć, na chwile będzie








Nie ma nic lepszego z rana, wchodzi jak szarlotka

Ok trzeba się powoli na trening przygotowywać

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-05-31 11:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
A więc jestem już po treningu.
Robiłem dziś Trening B9

i taką małą fotorelacje zrobię

30 minut przed treningiem:

- 20g Elite wheya Pinacolada (smakuje mi coraz lepiej, na początku neibardzo wchodził)
- 150g jabłka
- brakło mi owoców więc wrzuciłem 10g carbo aby dobić do 30g ww
- i Cell Pumpa porcje 9g
- 2 capsy Stimulant X (zadziałał, niezły kop dostałem, ciekaw jestem venoma, może kiedyś porównam

Poważyłem





Przygotowałem





Wypiłem





Veni Vidi Vici


I naprawdę Vici bo trening był rewelka
Po ścianach nie latałem co prawda i w szał chu.a nie wpadłem, lecz 2xStimulantX dał dobrego kopniaka

TRENING B (plecy, nogi, bic)
1. Wiosłowanie sztangi w opadzie 3s / Poszło bez problemu
2. Martwy ciąg 3s / po pierwszej serii się trochę zachwiałem, ale podołałem
3. Przysiady ze sztangą na plecach 3s / pikuś
4. Martwy ciąg na prostych nogach 3s / jak nigdy
5. Uginanie ramion ze sztang 4s / bicki przed rozpoczęciem miały już dość ale dałem im trochę odpocząć dłużej i gładko poszło

+po każdym treningu: łydki, brzuch, szyja, przedramiona (przedramiona zazwyczaj w treningu B odpuszczam) Tym razem jednak przedramion nie odpuściłem, za dużo energii miałem (StimulantX )



Zaraz po treningu który trwał niespełna godzinę (nie licząc rozgrzewki) wykonałem 20 minut aerobów oglądając wczoraj rozpoczetego i w połowie skończonego również podczas aerobów Prison Breaka (akurat styka na 2 sesje aerobów jeden odcinek)

Dziś też wrzuciłem 3 caps L-Glutaminy po aerobach razem z 40 gramami monster masa, po czym udałem sie do lodówki z zamiarem wzięcia do mikrofalówki wcześniej przygotowanego dania (patrz zdjęcie) A było to 200g ziemniaków z resztkami wcześniej pieczonego schabu 30g i kurczaka 60g, co łącznie z monster massem dało 33g białka 67g węglowodanów i 6g tłuszczu









Za chwile wrzucę parę fotek z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
No to jak mówiłem parę zdjęć z treningu i pare po zakończonym treningu i zjedzeniu potreningowego (było więcej ale nie powychodziły, musiałby je robić ktoś inny niż samowyzwalacz )

























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ciekawie sie zapowiada , ale nie przesadz bo na takliej red. z tymi suplami to jeszcze znikniesz zupelnie :D:D:D ,bede zagladal , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
hehe bart-j

nie ma szans

na 100% nie będzie to jeszcze koniec "walki" choć to czy będę dalej robił redukcje czy nie przemyśle na regeneracji po zakończeniu właśnie tego cyklu


może błąd że włączam teraz ECA ale jednak zostanę przy niej i zobaczę jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
czego błąd
potem masz jeszcze do dyspozycji clena, sally....

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
kufffa

wchodze do twojego posta
i co widze wlasnie sobie siedze przed kompew w takies samej koszulce

masz silke w domu
zazdrosze ja jezdze na nia rowerem co prawda jestem w 10 min
niby dobra zozgrzewka ale
nigdy nie mam ochoty
wolal bym zejsc do piwnicy

ide ogladac herosow
pozdro

tez lece na podobnej diecie tylko ze LC masowe

musze dobic do tych 90kg
ahh
kiedy to bedzie

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
hehe , rozumiem twoja zawzietosc , ja z ok 105 zszedlem na 71 ;p , teraz sie staram suchą nabijać ,wiec tym bardziej powodzenia , trzymam kciuki ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
bart-j

pisalismy jednoczesnie
nie dales mi edytowac
za literowki przepraszam ale
klawiatura mi sie lepi
kiedy sie oducze jedzenia przed kompem

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w wakacje?

Następny temat

TREC Clenburexin /

WHEY premium