SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST (ThermalPro Thyrotherm CellPump) Podsumowanie Str.32 (Redukcja) /by buby77

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 44743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Dzień 46
Pełen Luz w pracy



ide sie opalać zaraz &amp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
DZIEŃ 47
Trening A9


na razie ledwo żyję zobaczy się jak będzie koło południa

EDIT
zyebany dzień wszystko mnie drażni i w ogóle

ale pomału dochodzę do siebie, 20 minut temu wziąłem 2x thyrtoherma, zarzuciłem Chucka Berrego i dochodzę do wniosku ze ECA i Rock'n'Roll jest niczym afrodyzjak
z samego rana cell pumpa i po nim jeszcze posedłem się zdrzemnąć

Dziś poważnie myślałem aby zakończyć już Mein Kampf'a i zrobić porządną regenerację, ale jednak postanowiłem że jak nie wrócę do pełni sił zrobię dziś lżejszy trening, ewentualnie też jutro, i skończę te resztki stuffu a w szczególności cell pump co by sie nie zbrylił bo minimum do września daje luz chemią wszelkiego rodzaju i jadę na sucho (mimo że mówią mi że na sucho daleko nie zajadę, i tylko kto smaruje ten nie jedzie )

odżyłem trochu i po tych thyrothermach zaczynam funkcjonować normalnie, jednak ten supelek działa na mnie pozytywnie bardzo

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-07-16 09:59:01

Wypis z treningu jutro dziś już mykam powoli

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-07-16 14:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Buby!
Jedziesz na koncowce! Musisz nas zaskoczyc pozytywnie efektami.
Mam nadzieje, ze cos wyszlo z tego opalania i na pdosumowaniu bedzie murzynek bubo z Afryki.
Acha, z tymi smakami olimpu to po prostu nie jestem w stanie Ci uwierzyc! Musza Ci za to placic.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kamiru płacą dobrze ale muszę zachwalać bo kontrolują murzynek bubu e byłem 10 minut na słońcu i miałem dość, pozostał pniok biały dalej

Wczoraj wypis z treningu (o dziwo nie poszło tak tragicznie , byłem pewien ze będzie padaka ale jakoś poszło, ciężary takie jak ostatnio plus w 2 ćwiczeniach lekko na plus)





a tu se wszamałem przedtreningowy o 10 i o 12 uderzam na siłkę (upał jak scur..syn, będzie fajnie bo lubię w upały ćwiczyć)





Dziś już czuję się świetnie więc poszaleje na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
upał jak scur..syn, będzie fajnie bo lubię w upały ćwiczyć
No nie moge. Buby Ty to normalnie jestes rambo! Upaly lubisz, bialka olimpu Ci smakuja- full hardcor.
Coi to za miecho na talerzu? I czy nie jestes glodny tak same warzywa, zadnych wegli konkretnych... Jak sie na takim czyms cwiczy?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Kamiru no serio ja mógłbym w upały trenować i trenować, byleby nie w słońcu bo jak na słońcu jestem to paręnaście minut i łeb mnei boli a smaki olimpu są ok (rzecz gustu)

mięsko to szynka wieprzowa

warzywa mają konkretne węgle a odnośnie powera na treningu to 30 minut przed jem (owoce) lub piję (carbo) 30g węglowodanów z białkiem i się ćwiczy super, po treningu około 60g wegli + 30 g białka i jest super git



DZIEŃ 48
TRENING B9


Poszło świetnie, ściąganie linki wyciągu zmieniłem na wiosłowanie (rozwalił się wyciąg)

i na triceps zrobiłem 2 serie pompek na pompek na poręczach (tyle dałem rade ) i 2 serie francuzów





Przed treningiem poszła porcja cell pumpa, 20g elite wheya dymatize i carb bx o smaku czarnej pożeczki (dobry nawet bardzo ale jabłkowy lepszy)




Po treningu cell pump i po nim się porozciągałem i ugotowałem ryż paraboliczny + 30g whey protein complexa kokosowego z olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Na koniec troche fotek, z dziś i wczoraj, ostanie przed podsumowaniem, które już w niedziele



























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566































a teraz ide upiec kuraki dziś zakupione i zrobić sobie zapiekanki z papryki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29412 Napisanych postów 62856 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902252
jest co raz lepiej.


a co do tematu gustu mam kolege ktory je tunczyka z puszki w sosie wlasnym z platkami owsianymi suchymi niczym nie przyprawia

kurczaka gotuje w jednej wodzie z ryzem bez zadnych przpraw i soli a gainer biogenixa mu nie smakuje
za nic nie wypije pol litra ostrowi a potfi na raz zjesc 2 pizze duze z da grasso

i kto tu jest rambo???

sory za offtop i powodzenia w dalszej walce o wymarzona sylwetka wiem po sobie ze jest ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Mumin "...a co do tematu gustu mam kolege ktory je tunczyka z puszki w sosie wlasnym z platkami owsianymi suchymi niczym nie przyprawia..."

on to punischer i terminator w jednym jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w wakacje?

Następny temat

TREC Clenburexin /

WHEY premium