SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY 50/50 - "Była masa, teraz szlif - z Iron Horse bedzie GIT!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
burn shape extreme termogeneze jedynie czuc, ja po aero to jak z pod przysznica po 3 kapsach schodzę
4 miarki pumpa to 20g??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja po aero rowniez caly mokry bylem, ale juz na treningu silowym ostro sie ze mnie lalo- recznik mokry co do ironpumpa, to tak jak na etykiecie- 4 miarki = 1 porcja 20g. Jutro sprawdze na wadze czy jest tak naprawde. Dzisiaj mial byc trening nog ale cos mnie strasznie glowa boli- zapewne przez pogode, co chwile sie zmienia raz slonce raz deszcz... dzisiaj juz tak z 4 razy, na szczescie wiecej slonca

marian17- szama u mnie wyglada podobnie jak przy masie z tym, ze frytki zastepuje makaronem/ryzem. Do tego troche mniej miesa i bardziej suche, dlatego mysle ze roznica w kaloriach jest minimalna poki co

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
albo przeoczylem albo nie pisales
test 50/50 jaka wartosc całego zestawu ?

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
nie wiem czy moge podawac najlepiej jakbys policzyl sam

wkoncu real wygral aczkolwiek nie kibicuje ani jednej ani drugiej druzynie

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kvrwa nawet nie wiesz jak sie ciesze, że Real wygrał, a jak cisne mojego brata(on za barcą) ahhhh tyle człowiek na to zwycięstwo czekał i w końcu sie udało i to na Camp nou. Teraz LM dla Realu i gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
HALA MADRID

A CR to juz miazga. 42 gole na koncie po 34 meczach. Ciekawe czy dojedzie do magicznych 50?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
do 50 raczej chyba nie dobije, aczkolwiek jest to mozliwe

nie wiecie przypadkiem co moze byc powodem, ze laptop nie widzi kart sd i innych? tzn widzi tylko wyskakuje "dysk x: jest niesformatowany". Na innych komputerach wczytuje normalnie, tylko u mnie sie cuda dzieja... zaczyna byc to meczace poniewaz zeby wrzucic jakiekolwiek foty musze sie nakombinowac

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Też tak kiedyś miałem najpierw zgrałem zawartość kart na inny dysk (na innym kompe), potem sformatowałem kartę na kompie docelowym, potem z tamtego kompa, przerzuciłem na sformatowaną już kartę, a potem do kompa docelowego PROSTE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
proste jak budowa cepa z tym, ze sformatowalem i nadal jest to samo. Czasem jak zresetuje kompa to zadziala przez ok 30min i pozniej problem sie pojawia. Chyba tylko format mnie uratuje...

wracajac do treningow, myslicie ze z 20min biegania po treningu nog to dobry pomysl? odstep miedzy silowym ok 4-5h

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A nie lepiej innego dnia niz nogi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Jaki gainer ??

WHEY premium