SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SILY W WYCISKANIU NA KLATE...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 488
Powodzenia na 145kg poprawisz czuje to

Sztuka latania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Dzieki wszystkim ktorzy we mnie wierza i tym ktorzy nie wierza tez dziekuje

Powiem krotku zostało 4 tygodnie a cel jest prosty:

150 KG NA PŁASKIEJ (czysto technicznie z zatrzymaniem na klacie)
Musze osiagnac jak dla mnie ta magiczna granice nie ma innej możliwości

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
będzie dobrze, jak tam Twoja waga?Skoczyło coś?
Kolejny cm to większy power
jak tam suple?
jak bedziesz mógł wycisnąć 120kg 8 razy to 150 powinno pójść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mówie, ze nie wierze... nie o to mi chodzilo w moim poście. Sam wiem jak to jest robić siłe w wyciskaniu i lepiej jak sie nie nastawisz na poprawe o 10kg w 6tyg, bo jest to mało prawdopodobne, a mozesz sie tylko zniechęcic do robienia siły jak po 6ciu tygodniach pójdzie np. tylko 2,5kg wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Waga skoczyła o 2,5 kg obecnie z samego rana jest 87kg (dzis sie wazyłem)
i łapka 40cm wiec 1cm do przodu

Suple: Na treningu czuje moc wiec nienarzekam regeneracja potreningowa jest dobra a miesnie nawet ladnie sie pompuja szczegolnie triceps na treningu puchnie niesamowicie

Mimo iz moj główny cel to sila na klate to powiem ze przed cyklem dokonalem pomiarow i na zakonczenie na pewno wymiary tez porownam

Powiem jeszcze ze w ciagu tygodnia z racji tezo iz jestem studentem AWFu do tego treningu dochodzi:
2 x basen po 45min
gimnastyka 45min
gry zespołowe 90 min
+ raz albo 2 razy smigam na łyzwach po około 60min jazdy na wysokich obrotach

Wiec troszke dodatkowych aerobow jest no i zjadam okolo 4-5 posilkow zero słodyczy i innych smieci(wiec nie obzeram sie zbednymi kaloriami)

Wiec w 3 tyogodnie odkad trwa moj test 2,5kg do przodu(i raczej nie sa to 2,5 kg tłuszczu) wiec oceniam bardzo dobrze

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
fajnie ze i takie testy sa a nie tylko masa i redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
Kuba_Snk - 12-16tygodni
jak uzasadnisz poprawe wycisku z 100 na jakies 125 w 8tygodni

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
to musiałabyc kretyna z allegro i białko 7zł/kg :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mjś - w jakiej wadze... bo jesli waga ~100kg to te 125kg to zaden wynik. Zresztą jesli była to pierwsza metoda siłowa, przymyslana to skok jest wiekszy niż później. Dochodzi jeszcze pytanie "na czym" https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img]. Nie spodziewam sie odpowiedzi innej niz "na kreatynie", ale jesli to nie TY tyle zrobiłeś to pewnosci 100% nie masz. Przytocze przykład: 10-11 tyg temu kumpel mówił, ze Xpand jest świetny ... zrobił w siadach progresje ze 175/1 na 180/3.. oczywiscie uwierzyłem no bo po co miał kłamać . Tydzien temu czytając SFD natknąłem sie na temat tego kumpla "mój kuzyn chce brac metanabol.. pierwszy cykl .. jak bedzie najlepiej" . Nie spodziewam sie odpowiedzi innej niz "na kreatynie", ale jesli to nie TY tyle zrobiłeś to pewnosci 100% nie masz. Przytocze przykład: 10-11 tyg temu kumpel mówił, ze Xpand jest świetny ... zrobił w siadach progresje ze 175/1 na 180/3.. oczywiscie uwierzyłem no bo po co miał kłamać . Tydzien temu czytając SFD natknąłem sie na temat tego kumpla "mój kuzyn chce brac metanabol.. pierwszy cykl .. jak bedzie najlepiej" . Nie spodziewam sie odpowiedzi innej niz "na kreatynie", ale jesli to nie TY tyle zrobiłeś to pewnosci 100% nie masz. Przytocze przykład: 10-11 tyg temu kumpel mówił, ze Xpand jest świetny ... zrobił w siadach progresje ze 175/1 na 180/3.. oczywiscie uwierzyłem no bo po co miał kłamać . Tydzien temu czytając SFD natknąłem sie na temat tego kumpla "mój kuzyn chce brac metanabol.. pierwszy cykl .. jak bedzie najlepiej" [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />.

EDIT: i oczywiście kwestia czy zmieniał wage czy nie... nawet 2kg masy moze dośc duzo "dodac" na lawce.

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2006-11-27 16:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
dzieki za odp

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

keidy przygotowac carbo

Następny temat

JAKI SMAK OSTROWII WPC-80???

WHEY premium