SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NO active - CHUDYJAREK

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś niestety nie udało mi się pójść na trening.dopinanie w pracy planów na koniec miesiąca,kwartalnych targetów,przed świąteczne zakupy i co najgorsze robienie nowego systemu bo stary padł...a miski dziś też się do końca nie udało utrzymać także spróbujemy to jutro poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Spróbujemy po świętach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałeś chyba racje,niby odj**ałem wczorajszy trening ale dzien od wczorajszego pod wzgledem pracy jak i miski sie nie różnił,także po 4 cw na plecy zaczolem biceps i tu juz bylo czuc spadek formy w/w czynnikami najgorsze jest to że dostałem jakiejś delikatnej potówki czy ch** wie czego glownie na czole;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam że od przyszłego tyg dodam rodzynki lub banany i bcaa okołotreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Zaszelej w Święta, pełne odstępstwo od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyb znów masz racje,bo dziś się ważyłem i bardzo miło się zaskoczyłem ;) także coś się należy.k***a dawać makowca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
taaa makowiec... a babka z rodzynkami? Tego nic nie przebije!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po świątecznej przerwie.

Wskakuje teraz na swój trening pod kontem poprawienia siły WL by za 4,5 tyg pobić swoją życiówkę ( 116 ).

Pomysł się narodził gdy ćwiczyłem klatkę jako ostatni trening w tygodniu.nie będąc odpowiednio wypoczęty i zregenerowany po 3 wcześniejszych nie mogłem dać z siebie wszystkiego.

Nadszedł czas na zmiany i postanowienie nowych priorytetów treningowych!!!

Trening:
klatka:
Wl-56(rozgrzewka 12)86(8),96(6),106(3,4),111(2)kg
skos górny
skos dolny
triceps:
sciaganie linek na wyciagu
pompki w podporze tylem z ciezarem
wyciskanie francuskie siedzac z izolowaniem by ramiona na bok nie uciekaly

podałem ciężar tylko w 1 ćw bo nie chodzę z dzienniczkiem na treningi a to wsumie będzie najważniejsze

miska:
ryż z jogurtem wiśniowym
jajecznica z pieczywem
pita własnej roboty

banan,odzywka białkowa
mielone pod pierzynką z sera żółtego,mozzarelli,pieczarek i cebuli,plus ziemniaki,ogorki,pomidory

kolacja(?)jestem własnie po zakupach wiec na pewno będzie w czym wybrać

dziś poszło 5 kapsów i pompa w ch**,już po klatce czułem bardzo dobrze triceps,a po pierwszym cw na triko mięsnie mnie az bolaly,po 3 cw ramienia nie mialem sily go nawet napiać ale pompe dzis oceniam od 1do 5 na wlasnie 5!najlepszy trening jak narazie z no active!żałuje że dziś nie wpadłem na pomysł by wziąć aparat na siłke.

Zmieniony przez - chudyjurek w dniu 2013-04-02 19:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na kolacje idzie fladra ze szpinakiem,foto jutro już!w drodze na 121kg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Przy zestawieniu klatka+triceps, napewno dopnie wszystko maksymalnie.
Co do posiłków mam jedno pytanie. Sam je robisz? Skąd bierzesz pomysły, bo nie mogę się napatrzeć;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST NO Active - DZIKIDZIK

Następny temat

Marysia Małyjasiak w Szwadronie FitMax'a

WHEY premium