SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOSTERONE ENANTHATE norma. PROBLEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 984
Witam wszystkich.
Pisze do ludzi którzy brali lub dużo wiedzą na temat tego testosteronu.
Moja historia zaczęła sie jakies poł roku temu gdy kupiłem niby boldenon i masteron od angielskiego kulturysty który prowadzi swoj mały sklepik i spod lady mocniejsze środki sprzedaje. Nie w tym rzecz gdyz boldenon okazał sie FAKE pływał w fiolce włoś a w 2 nie było wydrukowane cos.... na etykiecie juz nie pamietam co ale jak sprawdzałem na necie to była róznica z orginałem.
Tak brałme przez 3 tyg az sie spostrzegłem ze cos nie tak, odstawiłem i postanowiłem kupic cos od dobrego źródła no tak mi sie ywdawało i nadal wydaje ....

Kupiłem testosteron propionate i supranabolon od kolesia z SFD który jest skarbnica wiedzy i wyglad równiez sam mowi za siebie!!
Nie trwało to długo bo zastrzyki byly tak bolesne ze nie mogłem chodzić miałem temperature 37 -38 i duze czerwone obrzeki w miejscach iniekcji. ból był tak wielki ze nie mogłem funkcjonowac wiec postanowiłem odłożyc ten środek.

Tak po 5 tyg postanowiłem zmienic troszke cel i postanowiłem wziasć TESTOSTERON ENANTHATE I WINSTROL
oczywiście pod kontrola kolesia z sfd.

Biore juz 5 tyg i nic!!!!!!
Winstrol działa ale TEŚĆ NIE!!!!!!!!!!!!
sprawdzałem autentyczność tego teścia ze stronka i opisami FAKE
https://www.sfd.pl/Testosterone_Enanthate/Norma_[REAL/FAKE]_-_porownanie-t457171-s2.html

MAM DOKŁADNIE TAKIE CO NIBY REAL - prawdziwe

JUZ dochodze do sedna i oto moje pytanie:
CZEMU NIE MAM LIBIDO PODWYZSZONEGO, PRZEZ 5 TYG W BICEPSIE ILE MIAŁEM TO MAM, MASA POSZŁA O 2KG ALE TO SPRAWKA DIETY.
UWAZAM ZE DIETE MAM I TO DOBRA.
NIE ODCZUWAM POBUDZENIA NERWOWEGO( AGRESJI) NIE MAM SIL WITALNYCH ,JESTEM SENNY, NIC MI SIE NIE CHCE A I CO DO TEGO LIBIDO TO ŻADNYCH NAJMNIEJSZYCH ZMIAN NIE ZAUWAZYLEM POZYTYWNYCH , NIC.

DAWKI: 500MG TESCIA I 100MG CO 3 DNI WINKO
TEŚĆ Z FIRMY norma, grecja
http://koksland.republika.pl/testosterone_normahellas_zdjecia.htm
a WINKO - stanzolol IP
http://koksland.republika.pl/stanozolol_ip_10ml.jpg 

DO TEGO BIAŁKO
http://www.suplementy.com.pl/szczegoly.php?id=81&numer_produktu=1253

PROSZE NAPISZCIE CO JEST NIE TAK!!!!!!!
CO SĄDZICIE O TYM WSZYSTKIM???

I JESCZE JEDNO PYTANIE NIE ROBIE WOGÓLE NOG CZY TO MA COS WSPÓLNEGO Z WYDZIELANIEM HORMONOW I CZY CZŁOWIEK KTORY CWICZY NOGI BEDZIE LEPIEJ ŁAPAŁ MASE MIESNIOWA NIZ TEN CO NIE CWICZY???

DZIEKUJE ZA POMOC
PROSZE O FACHOWĄ WYPOWIEDZ !




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 87

Wzrost: 182

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 92

Obwód uda: 0

Obwód łydki: 0

Staż na siłowni: 6

Ilość spożywanego białka: DUZO

Ilość spożywanych węglowodanów: NIE WIEM DOKŁADNIE

Ilość spożywanych tłuszczów: OGRANICZONA DO MIM

Opis przebytych cykli sterydowych: 8 LAT TEMU 60 METANABOLU
POŹNIEJ TO CO OPISAEM W POSCIE


Trening: MASOWY


Cel cyklu: CZYSTA MASA MIESNIOWA

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 6

Poziom BF%: 14.4 NA WADZE ELEKTRONICZNEJ

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): SZYBKO ŁAPIE TŁUSZCZYK

Stan zdrowia: WYSMIENITY

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: NIE

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): 6X 135

Martwy ciąg (MAX): NIE ROBIE

Przysiad (MAX): NIE ROBIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja właśnie bije enana po raz pierwszy no i libido nie szaleje tak jak na omo ale czuje że działa to raz a dwa jak chcesz urosnąć to dowal węgla bo smętnie mi to wygląda jak piszesz ze samo białko kontrolujesz etc a te 2kg to może woda skoczyła a nie dieta co ? pomyśl nad tym i zacznij jeść 0,5kg ryżu dziennie czy tam makaronu czy nawet ziemniaków a zobaczysz ze powinno ruszyć pozdro

aha i info ze masz oliwe z pierwszego tłoczenia jak i to że masz odżywke ultra-anabolic-spermus-extractus jest nieco mało istotne

aha zastanawia mnie jeszcze w jaki sposób doszedłeś do tego że wino działa a teść nie skoro wcześniej ani wina ani teścia nie biłeś przed tym cyklem ala filip z konopii ? niech zgadne.. bo siła idzie a masa nie ?


pozwole sobie powtórzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
po co te linki wstawiasz???
żeby rosło to trzeba jeść a nie tylko wbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 984
A CO POWIESZ NA TEMAT LIBIDO ? TEŻ TRZEBA JESC ZEBY ROSŁO JEM 5 POSIŁKOW DZIENNIE KAZDY Z NIC TO OK 30 G BIAŁKA, 2 RAZY RYZ BRAZOWY FASOLKI, WARZYWA , OWOCE, MUSLI, DUZO BANANOW, TUNCZYKI , PIERSI Z KURCZAKA, OMEGA 3,6,9, OLIWA Z OLIWEK Z 1 TŁOCZENIA, JOGURTY 0,5 TŁ 11 BIAŁKA

ODZYWKA BIAŁKOWA 2, 3 RAZY DZIENNIE !! I CO TO NIE JEST JEDZIENIE??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 984
DO TEGO WITAMINY , WIT C 1000MG, GLUCASAMINE, L GLUTAMINA POWDER 5 G DZIENNIE, NO I CZOSNEK W TAB 4 G DZIENNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teść powinien podnieść libido chyba że byłeś wcześniej zablokowany po cyklu w co wątpie. Nie tak prawdopodobnie jest towar. Nogi wypadało by ćwiczyć bo to drugie ćwiczenie po martwym ciągu które angażuje najwięcej partii mięśniowych. Albo masz jakieś problemy zdrowotne z organizmem albo towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja właśnie bije enana po raz pierwszy no i libido nie szaleje tak jak na omo ale czuje że działa to raz a dwa jak chcesz urosnąć to dowal węgla bo smętnie mi to wygląda jak piszesz ze samo białko kontrolujesz etc a te 2kg to może woda skoczyła a nie dieta co ? pomyśl nad tym i zacznij jeść 0,5kg ryżu dziennie czy tam makaronu czy nawet ziemniaków a zobaczysz ze powinno ruszyć pozdro

aha i info ze masz oliwe z pierwszego tłoczenia jak i to że masz odżywke ultra-anabolic-spermus-extractus jest nieco mało istotne

aha zastanawia mnie jeszcze w jaki sposób doszedłeś do tego że wino działa a teść nie skoro wcześniej ani wina ani teścia nie biłeś przed tym cyklem ala filip z konopii ? niech zgadne.. bo siła idzie a masa nie ?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-02-20 14:43:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
podaj serie tego enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
pewne szczegoly dotyczace transakcji mogles pominac kolego
ja tu widze bledy w odzywianiu bo chyba myslisz ze tylko od tluszczy sie tyje i dlatego jesz ich mało a co do libido to pewnie skoczylo a ze nic nie popuchłeś to niby nie czujesz libido czyli typowa wkretka.
Z wałkiem enana z normy to sie jeszcze nie spotkalem
1

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się spotkałem, tyle że one też mają teścia enanthante ale trochę mniejsze stężenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15231
To jakis bełkot
"Winstrol działa ale TEŚĆ NIE!!!!!!!!!!!! "
a do tego bierzesz jeszcze:
"Białko"
Chłopie myślisz ,że ktoś jest wróżką i Ci powie co masz teraz zrobić ? Jak ktoś się decyduje na koks to powienien byc w stanie samemu ocenić (znać niepożądane objawy interakcji różnych środków) takie podstawowe rzeczy.

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8380
'sprawdzałem autentyczność tego teścia ze stronka i opisami FAKE
[https://www.sfd.pl/Testosterone_Enanthate/Norma_[REAL/FAKE]_-_porownanie-t457171-s2.html]

MAM DOKŁADNIE TAKIE CO NIBY REAL - prawdziwe'

a może ten NIBY real to wał? a NIBY fejk to real?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ułożeniu cylku

Następny temat

Cykl na ph RELACJA i prośba o rady

WHEY premium