SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosterone enanthate norma /TESTOVIRON DEPOT BAYER SCHERING

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
Witam, pytanie kieruje do ludzi znających sie na rzeczy.
Co polecacie, BAYER ENAN czy NORMA ENAN?
Dodam, ze to pewne środki. Trochę w tym siedzę ale akurat tego nie biłem. Spotkałem się z opinia, ze BAYER jest lepszy od NORMY,co o tym myślicie.
Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
kiedys tu tak nie bylo, teraz straszne hamstwo gdzie moderatorzy,
chlop grzecznie pyta, a banda fejkow jak nie umie sie wypowiedziec to niech nic nie pisze
sory za oftop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ty tak serio? Jak pewne środki to co moze byc tu pewniejsze lub mniej pewne?
Myślisz ze firmy farmaceutyczne wypuszczaja środki iniekcyjne i kazda z nich dodaje tejemny składnik od siebie, żeby różnilo się od tego co na etykiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
ale widzisz np cido enan a norma niby apteka a norma o wiele lepsza jest ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
i ciekawe czy w tym przypadku moze byc taka sama sytuacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
twierdzisz ze środki na 100% pewne. Sokoro tak to co za bzdury pleciesz. Czym to ma się różnić. Uważasz, ze środki sotosowane w terapii hormonalnej, które w dodatku są iniekcyjne i zwierają taką sama substancje i taki sam estr różnią się od siebie bo firma farmaceutyczna moze sobie w takich rzeczach mieszac jak im sie podoba i wypuszczac rzeczy niezgodne z etykietą? no prosze cię...

swoja drogą ja mówie ze na 90% są to wałki i wtedy rzeczywiscie moga różnić się dzialaniem, a co siedzi w środku każdego z nich to mozesz przypuszczac jak juz wbijesz pare strzałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Testoviron ale nie ten tani, w tym za "przystepna" cene jest 100mg testa zamiast 250

generalnie towar pierwsza klasa

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-02-10 18:39:54

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
Po pierwsze srodki sa git!!! i teraz zadam ci pytanie masz do wyboru cido czy norme w tej samej cenie co weźmiesz ?? chociaż oba środki sa z apteki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
PrzeGibon, Własnie tak slyszałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
kvrwa jak w oryginalnym środku z apteki moze byc inna zawartosc niz na etykiecie. p******nij sie w ten pusty łeb. jak oba na 100% z apteki to obojetnie co weźmiesz bedzie dzialało tak samo.

a skad wiesz ze oryginalny? bo wyglada jak oryginał? obecnie wiekszocsci podrob nie odroznisz po opakowaniu. zobacz np na omke. Nawet jak w egipcie czy turcji sam weźmiesz z apteki to kmoze byc wałek po aptekarze wyciagaja wałki spod lady. Jak chcesz miec 100% pewność to sam bierzesz z apteki MAJĄC RECEPTE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
ku**a sam masz pusty łep pajacu !! myślisz ze wszystkie rozumy pozjadałeś. Jak mowie ze oryginalne to oryginalne i nie wnikaj skąd to wiem i tyle. Zadałem kulturalnie pytanie a ty łbie prujesz sie jakbyś w*ebał encyklopedie, a doskonale wiem jak jest ze środkami podj**anymi i nie musisz mi tłumaczyć. wiec trzymaj fason. !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to po ch** sie głupio pytasz jak ostatni d****. Jak oryginalne z apteki nie ma opcji zeby działały inaczej. Firmy dopuszczone do obrotu takimi środkami trzymają standardy i nie ma możliwości (poza głupią wpadka, która możemy wykluczyc na 99,99999%), zeby działały inaczej. Rozumiem wątpliwośći gdyby to był enan z jakieś firmy aptecznej ze Sierra Leone, ale ty kurfwa mówisz o Normie i Bayer. Naprawde myślisz, ze ktoś tam sobie coś dodał lub zabrał żeby lepiej działało?
Skład jest jasny - testosteron enathanate 250mg, baza olejowa. Moze inaczje bo widze ze wyjątkowo tępy jesteś . Gdzie masz więcej pieniędzy w 10zł w papierku czy w 10 zł w papierku? Może mennica polsaka też sobie coś tam zmienia żeby za jedno 10zł można było kupić więcej niż za drugei 10zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak meta cykl

Następny temat

Cykl prop+enan+wino (ewentualne propozycje)

WHEY premium