SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Reductio maximo cum studio - jakub.ch, podsumowanie po TIGHTcie str. 22, 30

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
PODSUMOWANIE DNIA 22

Dzisiejszy dzień był strasznie zabiegany. Miałem bardzo rozstrzelone zajęcia praktycznie na przestrzeni całego dnia więc zmuszony byłem jeden posiłek zabrać ze sobą i tak się oto on prezentował





A tak ogólnie rzecz biorąc to dziś mam świetny humor, bo na uczelniach jako tako się układa (zaliczyłem wczorajszego bydlaka, więc mogę spokojnie już się uczyć do egzaminu), a mięsień piersiowy regeneruje się w 200% dzięki mojej sile woli

TRENING:


UWAGA! Zrobiłem dzisiaj HIIT! Teraz wieczorem pyknąłem na siłkę i zrobiłem 6 interwałów z 5 minutami rozgrzewki i 4 minutami wyciszenia 30s/30s. Aż mnie po tym brzuch rozbolał.

No i dupa też. Tej, czy wy nie macie problemów z tyłkami na rowerze? Bo dla mnie najbardziej dyskomfortowe nie jest zmęczenie czy ból nóg, tylko ciśnięta na tym małym siedzonku dupka I jeszcze jedno pytanie - czy istnieje jakiś sposób na większe zaangażowanie łydek? Za odpowiedź będę wdzięczny.

DIETA:

Trzymana jak należy. Nie zjadłem dzisiaj tylko ryby bo nie mogłem już! A dlaczego...?

SUPLEMENTACJA:


Bowiem dzisiaj wszedł Venom! Hamuje łaknienie skurczysyn jak nie wiem! Na pewno nie będę wpychał w siebie na siłę wszystkiego, będę się starał zachowywać proporcje między rozsądkiem a potrzebami organizmu.

Jadę od początku na dwóch kapsach. Na razie żadnych efektów ubocznych, tylko na interwałach taka susza w gardle, że bania mała. Ale tak ogólnie wszystko gra, zobaczymy, czy zasnę normalnie. Pewnie 3 kapsułki Tighta robiły swoje i organizm już jest przyzwyczajony do mocnych spalaczy... Zobaczymy, jak to będzie później. Myślę, że więcej będę mógł napisać dopiero po kilku dniach.

A wszystkie inne suple w normie, po interwałach łykłem żem białeczko i leucynę. Kreatyna 5 g na razie, jak wznowię treningi, to zwiększę o Nano Vapor w dni treningowe i kolejne 5 g TCM w nietreningowe.

INNE:

Coś na co niektórzy czekali...

PODSUMOWANIE 21 DNI SUPLEMENTACJI: TIGHT

Tutaj podaję porównanie wymiarów.





Chyba nieźle, co? Ja jestem niesamowicie zadowolony i zmotywowany do dalszej pracy. Wizualnie może nie ma kosmosu, ale samopoczucie lepsze, kolana mi dziękują i w ogóle...

No i zdjęcia. Mam dla Was tylko 4 zdjęcia, w dodatku tylko ręki, ponieważ efekty wizualne nie są aż tak spektakularne, poza tym weny jeszcze rano nie miałem na robienie zdjęć przez wczorajsze zajście no i nie miałem kogo poprosić o pomoc. Lustro brudne, ja wkurzony... Aha, no i nie chciałem razić estetyki obserwujących, bo kłaki jakie były, takie są póki co.

















Na pewno ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie tych zdjęć. Obiecuję, że w podsumowaniu po Venomie będzie kompletne portfolio. A póki co myślę, że wypada zachwycać się wymiarami , co nieco wywnioskować po łapie i czekać na kolejne foty i podsumowanie, które zapewne będzie naprawdę dobre.

Czy mam jakieś cele? Dobrze sie czuć przede wszystkim, mieć wagę pozwalającą latać do kosza i nieźle wyglądać, ale to już raczej jako efekt uboczny

Życzę dalszego miłego śledzenia i pozdrawiam wszystkich obserwujących Serwus!

P.S. Mawashi: Zakupiłem maść i dużą dawkę witaminy C. Zastosuję się do rad. Dziękuję

greku_806: Redukcja nie jest taka straszna... Najgorzej jest, jak się ma ochotę na coś niekoniecznie zdrowego. Ale i to można przeboleć.

tussin: Faktycznie odstaw TSE. Ja lecę na 2 kapsułkach Venoma. Na razie nie narzekam.

Kania: Proszę Może nie satysfakcjonujące do końca, ale zawsze coś na ząb...

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-05-15 21:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6418
Ramię na pewno dużo lepsze niż na początku!! A Venom powinien Cię jeszcze mocniej pokopać, jestem przekonany że będzie zajefajnie na koniec. Oby Ci tylko cycek jak najszybciej wyzdrowiał

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
pokaz foty brzucha

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
No no no! Moje gratki, obwody schodzą i o to chodzi!
Chyba będę musiała poczytać trochę o tym Venomie.. zielona jestem w tej kwestii, więc się nie wypowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
figo-, sihaja: Dziękować

greku_806: Wiedziałem, że padnie o to pytanie Zrobię jutro rano jak całą resztę ok? Bez napinek itp., mam nadzieję, że dostrzeżesz te 7 cm różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
test prowadzony świetnie, aż miło zaglądać
widać zmianę
a łapka ładnie się prezentuje
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
emenems: Również dziękuję.

Kurka! Zapomniałem o najważniejszym! Kompleksowa opinia o Tightcie i innych bajerach. Ale to już jutro wraz ze zdjęciem brzucha, bo jestem strasznie zrypany i już nie myślę

Plan na jutro - 60 min aerobów i rekonwalescencja cycka. Nie wspominając o markoekonomii, statystyce, rachunkowości finansowej i niemieckim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
- 7 cm z pasa w 21 dni, rewelacja

tight pożarł twój tłuszcz

myślę że na venomku spokojnie powinno zejść ok. 5cm jak się przyłożysz.

Pozdr

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
rano to kazdy ma plaski brzuch, nawet ja

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Ten tight to też sobie chyba fundnę po teście
Ładnie bardzo. Mina groźna rzeczywiście

Łapka fajna, lubię takie

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co kupić?

Następny temat

Co wybrać?

WHEY premium