SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 jako dodatek do cylu PROP DECA HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
1. WIEK: 27
2. WAGA: 84
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 112
-udo: 58
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA:
-białko: min 3g
-węglowodany: 5-6
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1x OXANDROLON / UNIGEN
8. TRENING: obecnie masa (treningi zmieniane co 5 tygodni, przeplatana masa, sila, wytrzymalosc, zmiana cwiczen, powtorzen itp)
9. CEL CYKLU: sucha masa dobrej jakości przy jednoczesnej redukcji. nie mam ambicji by byc jak najwiekszym, chce wygladac estetycznie.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 m-ce
11. POZIOM BF%: 17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: wszystkie badania idealnie w normie, monitorowane raz w miesiącu
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak


Witam!
Jestem obecnie w 10 tygodniu cyklu, który po kilku zmianach rozpisany był następująco:

1-12 deka 500mg ew
1-17 prop 100mg e2d
3-17 HGH 2-2.5iu (5on 2off bite na pusty żołądek tuż przed snem) (miało być od 1 tyg ale dopiero 3 dostałem HGH mimo recpety :/)

-Deca: NANDROBOLIN-250 (ALPHA PHARMA) 250mg/ml
-Testosteron propionat: TESTO P 100 (PHOENIX) 100mg/ml / teraz TESTOLIC
-HGH: OMNITROPE (SANDOZ) 5mg/1,5ml (oryg, apteka)

HGH pociagne najprawdwopodnie dłuzej bo mam juz zakupione. Trener zaleca mi dodatkowo dorzucenie T3 dla lepszej wycinki - posiadam juz T3 Uni pharma 30tabl po 25ug (moge miec wiecej). Problem w tym, ze polecił mi stosowac przez 30 dni, 1 tabletke 25ug ze sniadaniem, bez żadnej piramidki.

Od paru dni sporo czytam o T3, mam go caly czs pod reka ale nie zdecydowalem sie jeszcze na jego uzycie ze wzgledu na duze rozbieznosci pomiedzy tym co czytam na forum a dawkowaniem jakie zaleca mi trener (zawodnik startujacy w Mistrozstwach Polski i Europy.)

wszyscy pisza, ze aby zminimalizować ryzyko zaburzenia pracy tarczycy należy stopniowo zwiększać i zmniejszać dawki a w przypadku t3 jest to o wiele bardziej istotne niż w przypadku innych środków. Nie spotkałem sie z nikim kto brałby niskie stałe dawki.

Co myslicie o takim dawkowaniu? Czy katabolizm spowodowany przez hormon tarczycy nie wpłynie negatywnie na wzrost miesni na SAA? (tzn czy przyrtost nie bedzie mniejszy niz gdybym nie dorzucał t3?) Bede wdzieczny za wszytkie opinie/uwagi odnosnie dawkowania. Zalezy mi na podkresleniu miesni brzucha i lepszej definicji wszysktich miesni przy okazji cyklu, ale nie za wszelka cene.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670391
nie mam pojecia,ale raczej nie skoro przy podawaniu zewnętrznym 25 dobrego towaru,ludzie wyraźnie odczuwają zwiększony metabolizm.Ważną sprawą też jest pozycja wyjściowa przed cyklem,czy hormon jest w górnej czy dolnej granicy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
25ug lekko podkręci metabolizm i tyle.
Jeżeli dieta dograna, to nie ma co się bać o straty mięśniowe.

Dlaczego nie ćwiczysz nóg?


Edit. 17 tyg na propie, fajnie

Zmieniony przez - HaVoK89 w dniu 2012-12-04 19:56:20

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
t3 w takiej dawce bedzie ok daj wiecej białka dlaq spokoju i bedzie git

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
Cwicze jak zaczynalem z silownia wazylem 52 kilo, slabe nogi niestety genetyka reszte udalo sie juz nadgonic nog nestety nigdy nie bede mial takich jakbym chcial :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
T3 nie powinno się na pusty żołądek dawać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Powinno-oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
a jaki czas nalezy zachowac do sniadania? 20-30min wystarczy? brałbym na czczo razem z BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20-30 minut wystarczy

ja bym dał 50mcg ed T3 przez 8-10tyg od 2-3 tygodnia cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
oczywscie t3 na pusty zołądek. uśwuiadom tego twojego trenera europejskiego i swiatowego formatu.

conajmnije 30 minut orzed sniadaniem, czesto idzie spotkac ze godzine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
mi kazdy taki temat wlasnie smierdzi, kazdy ma pod reka profi trenera, mistrza, hero a zakladaja tematy na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670391
minimum 30 min przed posiłkiem,w takiej dawce czemu tylko 30 dni?Kolejna sprawa że przy takiej dawce to jak chcesz wchodzić i schodzić z takiej dawki?mozna by ew dawać po poł tabsa,ale nie ma to większego sensu.i jak już ktoś zauważył zmienił bym propka na cypio,dawka propka może być za mała w stosunku do nandro.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na propie a skłonności do porostu owłosienia.

Następny temat

Clen + Wino po kontuzji.

WHEY premium