SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3+Clen i trening wytrzymałościowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
--EK-- sprawdz @

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
EK a jakie masz zdanie na temat polaczenia t3 i gh
czesto spodkalem sie z takim, ze stosowac t3 bez gh troche mija sie z celem
ja bylem z gh na 75mg i efekt byl zadowalajacy, jedyny minus tego srodka to ssanie takie ze by sie tynk ze scian nawet opirdolilo

sam sie zastanawialem nad dodaniem malej ilosci przy robieniu masy (bo dosc latwo sie otluszczam) ale ktos ze spora wiedza mi wlasnie odradzil i powiedzial zebym bez gh odpuscil

w najblizszych dniach mam zmiar wlasnie wrzucic to polaczenie gh i t3 ale w malych dawkach 3iu i 25mg do tego tesc i nnp puzniej winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
GH to drogi środek i jeśli sięgamy po niego to robiąc błąd nie tracimy 50zł a kilka tysiecy dla tego warto sie zastanowić nad cyklem i dodać do niego najważniejsze hormony jak insulina t3 i testosteron

t3 solo nie jest złym pomysłem bo doskonale przyspiesza przemianę materii tłuszcz leci tak ze nawet nie ma go co porównywać z efedryną clenem itp. to najmocniejszy środek na świecie przy redukcji oczywiście pomijając DNP choć prawdę mówiąc nie wiem do końca jak działa DNP bo nigdy nie odważyłem się tego testować t3 nie jest kataboliczne dla mięśni więc czemu często czytamy że spala mięśnie czytamy o ludziach z bardzo małym procentem tkanki tłuszczowej nawet nie są to ludzie na rzeźbie jaką widzimy na forum a rzeźbie przed startowej

Dodam jeszcze ze przy małych dawkach t3 12,5mcg 25mcg można budowac nawet bez dodatkowego wspomagania farmakologicznego mięśnie dzieje sie to za sprawą że t3 doskonale pozwala przyswajać pokarm wszystkie suplementy są lepiej wykorzystywane do budowy no i nie musimy sie martwić o gromadzenie tkanki tłuszczowej w moim przypadku wole jeść praktycznie cąły rok t3 i budować suchą mase niż raz na rok zrobić mocna redukcje i tracąc 20kg tłuszczu i wody nie jest to jakaś moja specjalna metoda podprowadziłem ją jak większość od innych zawodników

Zmieniony przez - --EK-- w dniu 2011-03-17 10:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
t3 bez anabolikow to pomylka

dawka 175mcg to tez pomylka, chyba ze ktos mi udowodni

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
wiem jak często można przeczytać że t3 to zly pomysł i najlepiej nie brać a jak już brać to często rozpisywane na od******* to że na ciebie zadziała 100mcg wcale na mnie nie musi tak samo zadziałać 150mcg dla tego wiele schematów jest błędnych bo towar dobiera sie pod wiele czynników a nie pod ilość otrzymanych pochwał sagów czy jak im tam to że moderator napisze bierz 100mcg wcale nie musi być to dobrym rozwiązaniem dla tego ze na niego zadziałało czy nie zadziałało tu moderatorzy to patrzą na wiele z przymrożeniem oka bo nikt nie będzie zdradzał swoich tajemnic ale to że np. GREGOR_ian czy flex1976 napiszą 75mcg nie znaczy że oni na takich dawkach jadą bo to nie są ludzie z 41cm łapami i stażem 1roku często są zawodnikami ale wy o tym nie wiecie dobra to teraz dla czego moderator pisze 75mcg jak sam robi inaczej a to dla tego że jeśli będą chcieli sie wypowiedzieć to się wypowiedzą

175mcg w twoim przypadku na pewno było by to pomyłka

t3 bez dodatkowych środków złe? jest to zależne od celu kiedy nasza waga wynosi 130-140kg i chodzi nam o zejście na inna wage np. 100kg po co anaboliki weźcie pod uwage ze t3 nie jest stosowany tylko przez kulturystów na wycinkę a jest wykorzystywany w wielu sytuacjach wiadomo jeśli robi sie redukcje i chodzi nam o zachowanie jak najwięcej mięśni gdzie dostarczamy w tym okresie bardzo mało składników odżywczych dodatkowe dopalacze są nie mal obowiązkowe ale co jeśli bierze sie 25mcg na zahamowanie gromadzenia sie tłuszczu spokojnie bez anabolików można

T3 to mocny środek bierze sie go na ostatnie ubytki tłuszczu dla tego dodatkowo powinno sie brać anaboliki będąc tłustym nie ma obaw nawet bez anabolików o utratę mięśni chyba że dieta kuleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
--ek-- @

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
dzieki za konkretna odpowiedz
polaczenie t3+ins+gh moze sprobuje za jakis czas jak bede mial wiecej wolnego czasu zeby to odpowiednio poprowadzic , na ta chwile lece juz tesc i npp dzis dostalem gh i t3 chce dolaczyc za jakies 3 tyg
niewiem jak jest z wiekszymi dawkami t3 ale jak ssanie wzrasta wraz ze zwiekszona dawka ( wydaje mi sie ze tak jest) to przy powiedzmy delikatnie ujemnym bilansie kal musi byc ciezko wytrzymac z glodem na wysokich dawkach

a przy robienia suchej masy na dawkach 12,5-25mg o ile mniej wiecej wtedy zwiekszasz kalorycznosc i czy wogole to robisz ze wzgledu na t3 , wiem ze dieta tak jak i cala reszta to sprawa indywidualna ale chodzi mi o taki ogolny zarys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
czym większa dawka t3 tym szybsza przemiana materii i większe uczucie głodu ale t3 jest takim środkiem na którym nie musisz się głodzić nawet nie powinno się za bardzo ciąć węglowodanów to nie clen czy efedryna t3 i tak zadziała dasz rade na diecie 5 dni to dasz jak w 6 zjesz pizze i 3 opakowania wafli zapijając słodką słodzona czekoladą to nic się nie stanie bo twój metabolizm będzie tak podkręcony że nawet nie poczuje że cos dodałeś mało jest tych co robi redukcje i nie podjada a jeszcze mniej tych co robi ją na t3

Przy 12,3-25mcg zwiększasz kaloryczność to pewne bo robisz mięśnie i musisz je karmić ja najczęściej dodaje coś co tydzień albo zwiększam wagę posiłków ogólnie przy robieniu masy często moja dieta wygląda zupełnie inaczej niż jest to napisane w kolorowych magazynach czyli tego co nie powinno sie jeść jem kebaby pizze czy frytki z sosem nie są mi czymś obcym oczywiście jem wołowine jajka ryz ziemniaki ale przy pomocy t3 nie muszę się martwić o tak dokładne posiłki bo tłuszcz nie wejdzie a smacznie zjem

jak ssanie wzrasta to jesz więcej na t3 nie musisz się głodzić przy większej dawce i tak cie nie stać na tyle żarcia aby ci tłuszczu nie paliło policz sobie prosta matematyka 25mcg to mniej więcej tyle ile wytwarzasz dziennie więc masz dwa razy szybsza przemianę równe jest to temu że jesz to samo w dwa razy większej ilości a tłuszcz w miejscu to teraz pomyśl co dzieje sie przy dawce powiedzmy 100mcg i więcej stać cie na to aby sie zalać tłuszczem mimo złej diety

I jeszcze jedno biorąć hormon wzrostu t3 itp nie zmniejszaj kaloryczności drastycznie nawet nie powinieneś doprowadzić do ujemnego bilansu przy takim czymś mięśnie muszą mieć na czym rosnąć a hormon nie pozwoli na gromadzenie sie tłuszczu do tego zacznie go spalać i budować bardzo dobrą masę jest to droga zabawa ale najłatwiejsza ten kto sięgnoł raz po hormon wzrostu ten wie co mam na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
czlowieku bardzo dobrze to sie czyta,masz dar

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
EK luknij @
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fake czy nie?

Następny temat

Clomid-zamiennik

WHEY premium