SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!CLEN!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od 2 czerwca chce zaczac cykl z clenem. mam 183cm wzrostu, waze 85 kg i mam troche tluszczu chcialbym to spalic. prosze kogos o rozpisanie mi w jakich ilosciach to brac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Jeszce jedno pytanie jak cleme biore w szycie 3 tabsy po 0,04 mg to jak je brac rano na cczcco 1 czy dwie a moe prezed treningiem 2 ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16934
zalezy jaki clenbuterol kupisz, bo jest w tabletkach 0,02mg i 0,04mg(chinski)
ten chinski jest calkiem spoko wiec polecam
ale przy twojej wadze proponuje dziennie w szczycie brac 5*0,02mg (moze byc 2 i pol chinskiego)

z mojego doswiadczenia najlepiej zrobic tak:

zaczynasz od jednej tabletki i zwiekszasz codziennie dawke o jedna tabletke az dojdziesz do tej ilosci szczytowej (proponowane 5 tabletek),
bierzesz tak az mina 2 tygodnie i odstawiasz bez schodzenia z dawka w dol... potem robisz 2 tyg przerwy, najlepiej w tym czasie brac ECA, no a potem znowu clen tak jak ostatnio czyli zwiekszasz dziennie dawke

czyli wyglada to mniej wiecej tak

dzien 1 - 1 tabl 0,02mg
dzien 2 - 2 tabl 0,02mg
dzien 3 - 3 tabl 0,02mg
dzien 4 - 4 tabl 0,02mg
dni 5-14 - 5 tabl 0,02mg

potem przerwa i znowu...w przerwie polecam therme pro

aha...i bierz to w miare w rownych odstepach czasowych w podzielonej dawce zeby stale pobudzac organizm....ale na poczatku nie bierz pozniej niz o 17 bo mozesz miec problemy ze spaniem

pij mleko będziesz wielki :)

pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ci bardzo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno pytanie:
jak to brac?znaczy chcialbym wiedziec czy kilka razy dziennie czy 5 tabl naraz? a jezeli np rano to czy moge na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16934
już to pisałem , ale powtórzę jeszcze raz...najlepiej to brać w podzielonych dawkach w ciągu całego dnia, ale tak do około 17 żebyś nie miał problemów ze spaniem, bo jakbyś to na raz wziął to mógłbyś mieć niezłą jazdę...., tu chodzi głównie o to żeby utrzymywać wysoką termogenezę

pij mleko będziesz wielki :)

pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc! biore clen od poniedzialku czyli 4 dzien. gdzies na forum wyczytalem ze powinna sie utrzymywac caly czas temperatura 37,3 stopni. ja mierze i za chu.ja tyle niemam!u mnie jest 36,8! biore 4 tabletki chinskiego clenu 0,04mg 4 razy dziennie. towar jest 100% pewny. mam klopoty ze spaniem, drza mi rece i jakos tak szybciej pukawa nawala, ale ta temperatura prosze o pomoc co robie nie tak z gory dzieki beda sogi. a laszczak ty odrazu dostajesz bo wtedy nie umialem dawac

Misiu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnialem dodac ze po ok godzinie-dwoch od wziecia tabletki temperatura podskoczy do 37 ale pozniej spadnie.

Misiu :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO ODPOWIEDZCIE PROSZE

Misiu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze odpowiedzcie czemu nie mam temperatury ponad 37 stopini??? big, maniac gym i inni odpowiedzcie mi

Misiu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
Na poczatku chce zaznaczy ze to co Ci powiem to moje doswiadczenie nie poparte zadnymi naukowymi faktami etc>
powiem Ci cos dziwnego:
rok temu miałem clena 0.02 i to na sto procent pewnego. i nic mi po nim nie było, ani temp, ani drezenia a spałem po nim jak niemowle...
Teraz mam clena 0.04 i jestem na samym poczatku serii a juz jest mi gorąco, rece mi lataja jak alkoholikowi a o spaniu to wogole nie mowie....
wiec chyba to zalezy od osobistej reakcji na dany srodek...
Mam nadzieje ze przynajmniej troche Ci to pomoze...
Pozdro
ps. osobicie zbiłem w koncu rok temu troche tłuszczyku stosująć animal cutsa z universala... polecam

H - R - T - B - R - K - R
DOBRY SOG ZOSTANIE PRZEKAZANY NA NOWĄ FURE OCJA RYDZYKA!!!

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boli po Dece

Następny temat

DECA i alkohol

WHEY premium