SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tęcza w terenie, forma jak marzenie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
ja tam maszyna na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
a potem p***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
masz mocne miesnie to slaba glowe jak mam slabe jedno i drugie. u mnie to idzie w parze. im lepiej na silowni tym lepiej w zyciu jak na silowni sie pierdzieli to od razu przenosi sie to w inne aspekty zycia i sie wszystkiego odechciewa.

poyebanie jak widac ma rozne twarze raz buki z broda raz wikinga z toporem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
i czasem kota w czapce mikolaja puszczajacego oczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
wyleczę się i będzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
ja tam ani na siłowni maszyna ani w życiu, choć nie narzekam na to drugie, co prawda jakiś czas temu wyebałem sobie sam siekiere w plecy, a teraz ją wyciągam, ale idzie do przodu. Wszystko jest stanem umysłu. Kiedyś martwiłem się ocenami w dzienniku, później panienkami, teraz hajsem, kiedyś pewnie rodzinką, dziećmi, firmą/karierą. To normalna kolej rzeczy. Trzeba żyć, najlepiej jak się umie. Doceniam co mam, nie będę się tu żalił że życie to sucz bo mam ciężko. Każdy ma, Kazio, Ty Mumin, Grek, każdy swoje.

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Mnie wykreśl z listy. Mam klony, xanax i zolpidem jestem szczęśliwym posiadaczem od kilkunastu mińut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no ileż może być ch**owo?

można mieć dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
nie jestem przeciwnikiem żebyś tak nie myślał, bo sam czasami bym zarzucił. Ale to kiedyś wylezie. Za kilka lat, a może się mylę, a może jednak nie. :) Mam starszego brata i widziałem to wszystko na żywo pare lat temu. Dlatego tak gadam.

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Nie pa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trójkąciki Wysokobiałkowe

Następny temat

---KONKURS ŚWIĄTECZNO-SYLWESTROWY W KUCHNI SFD !!!---

WHEY premium