SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tęcza w terenie, forma jak marzenie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
ćpun suchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
że ja niby ? :D

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
kazdy normalny by ta silownie juz dawno rzucil jak by mial takie przejscia jak ja ale ja kur... nie umiem bo poza tym stylem zycia nie widze nic co by moglo mnie cieszyc.chyba jestem meczennikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no ja ćpunem nie jestem, ani tym bardziej nie jestem suchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
no ja ćpunem też nie jestem ani psychotropów nie jem. Jakiś czas temu postanowiłem iść przez życie na trzeźwo i nawet mi się podoba. Dlatego między innymi chodzę na siłkę bo to taki 'trzeźwy sport'

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Mumin, może miesiąc dwa przerwy by Ci dobrze zrobiły, rzuciłem te studia, dalej jest ch**owo, ale ulga niesamowita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
to teraz tylko do czegoś dążyć i będzie tylko lepiej jak będziesz widział efekty. Oglądałeś film "w pogoni za szczęściem" ?

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
kiedys nawet myslalem zeby dla zdrowia odpuscic sobie caly rok.ale po przerwach co sezon taki 2-4 tyg zawsze jest duzo gorzej ze stawami i co za tym idzie z samopoczuciem wiec wole wiekszych przerw nie robic bo to tylko moze pogorszyc sprawe.pozostaje walczyc kombinowac i szukac zlotego srodka byc moze w nieskonczonosc.

taki to moj ciezki zyciowy krzyz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie oglądałem

mi jest pomoc potrzebna, i to właśnie planuję jutro uzyskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Po prostu jedz co chcesz, idź coś pomachaj dla zdrowia i tyle, na odp****** wszystko i tyle, robiłem tak przez tydzień, i to był mój najlepszy tydzień w ostatnim czasie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trójkąciki Wysokobiałkowe

Następny temat

---KONKURS ŚWIĄTECZNO-SYLWESTROWY W KUCHNI SFD !!!---

WHEY premium