SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Witam

kilka tygodni temu zaczalem prace sezonowa (zapierdzielam kosiarka:) i troche sie przy tym wypoce itp. Z tego co zaobserwowalem bic spadl mi kilka mm, reszta jst na razie ok hrhr. jako ze mam 660g kreatyny z ostatnich cykli, to sobie mysle czy by nie zapodac kolo 3 g na dzien w celach antykatabolicznych zeby mi wiecej ni spadlo... hmmm, wstaje o 6:00, jem sniadanko, 6:30 wyjazd, 7:00 zaczynamy (a wlasciwie kolo 8:). Co godzine robie sobie kilkuminotowa pzerwe, potem przerwa 10-10:30, i potem przerwy mniej wiecej co godzine do 14-15. Pije 2l wody przez te 8 godzin. Czy 3 gramy to nie bedzie za malo? i o jakiej porze mam to wziąć? Przypominam ze chodzi mi tylko o cel antykataboliczny, na razie inny mnie nie interesuje rozumiem ze nie potrzebuje glukozy do takiej porcji kreatyny? chyba zebym bral ja rano, to wtedy glukoza dala by mi troche energii??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mozesz podczas tej pracy pic np.carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
j.w.
Kreatyne odradzam, zostaw ja sobie na czas gdy bedzie naprawde potrzebna!!

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jak najbardziej Carbo! rób sobie z tego napoje i pij do bólu... cały czas...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
ok dziekowa, ile i w jakich porach mam brach te wegle?? daloby sie to zastapic glukoza? heh powaznie pytam, dzieki za zainteresowanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
-bardziej stawiałbym na gainera lub carbo !!! ( glukoza w czasie wysiłku może spowodować że tak powiem przymulenie ,wiekszosci może magazynować się w komórkach tlooszczowych -chociaż mógłbyś spoobowac ale np jak już konczysz prace myśle że to tez był był dobry pomysł !


- zrób sobie jedną większą przerwe na posiłek ( jesli będziesz w stanie wogóle zrobić taką przerwe i miał możliwości do zjedzenia tego posiłku
np

-kanapki z serem /szynką
-jogurtem 250g
-2 jabłka lub 2banany !!

do tego carbo dużo wody i bedzie oki !!



Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-07-07 17:02:31

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
spoko, dluzsza przerwa ustawowo przysługuje, ale jak dokladnie jesc carbo? jakie porcje i co ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
-oblicz sobie najpierw ile tak ogólnie dostarczasz z wszystkich posiłków ww i białka !! żebyś nie przesadził z tym carbo - gainer też może być ! w domu staraj się dostarczać tez dużą ilość białka z posiłków

-ale myśle że tak 2 x dziennie w czasie pracy ok 40/50g !! + duzo wody + jeden większy posiłek !!

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
moze zrobie tak:

7:00 - 20g glukozy
10:00 - 20g
12:00 - 20g
14:00 - 20g

?

2 litry wody wypijam do 9-10:00, chyba jutro wezme 4 litry do roboty :)

co o tym myslisz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
ja myśle że tak będzie lepiej !!

Carbo -7:00
Posiłek -10:30
Carbo -12:30
glukoza -14/15:00

+ woda 2/3 litry

stawiał bym tu na większe dawki carbo ok 40 g () glukoza ok 20/30g wystarcająco !!( chociaż nie wiem czy to dobry pomysł )

w domu 2/3 posiłki bogate ww i białko !

Pozdrawiam !



Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-07-07 17:23:02

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
dziekówa za pomoc!

mozesz jeszcze dokonczyc ta mysl "będzie dobry pomysł jak na tw..." heeh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na poczatek

Następny temat

jaki suplement oprocz odzywki

WHEY premium