SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam sparing partnera.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Siema. Mam na imię Michał, mam 23 lata. Jestem ze Szczecina. O boksie nie mam pojęcia, czasem się obejrzy jakąś walkę Szpilki albo Kliczki - to tyle. Jetem mega ogórkiem, nigdy nie trenowałem ale chętnie ustawię się na jakiegoś lajtowego spara również z jakimś totalnym laikiem bokserskim :) Jak coś to piszcie na priv. Nie długo mam zamiar podjąć pierwsze kroki u profesjonalnego trenera, mam już wybrany klub.

Zmieniony przez - wilkshire w dniu 2013-03-30 16:35:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 201
Ja sie zgłaszam pod jednym warunkiem. Nasz walka to eliminator do walki z Floydem Mayweatherem i walczymy w limicie junior średniej :D podaj numer do swojego promotora. Moj niebawem zadzwoni i wszystko dogadamy. Aha.. wpływy z PPV za telewizje biore ja ;) i w razie porażki rewanż. najlepiej w Las Vegas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Pojdz do klubu, wyrob wczesniej badania lekarskie bys mogl sparowac i popros o sparing z jakims ogarnietym facetem z grupy poczatkujacej, szybko sie przekonasz jakim ogorkiem jestes, nie rozumiem pomyslu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Badania mam zrobione. Z tego co się orientowałem to w tym klubie nie ma sparingów, tzn. trener mówił że jest opcja że umówimy się wszyscy na sobotę, zrzucimy się na karetkę i możemy sparować, z tym że podobno nie wielu osobom pasuje w weekend, a trener się nie zgadza na sparingi w tygodniu. To wszystko wiem od mojego znajomego który tam chodzi. Poza tym - lubię próbować nowych rzeczy w życiu, często lekko szalonych i taki spar na żywioł to by było coś :) Mam szczenę i rękawice także jak ktoś jest chętny to zapraszam. Raz się żyje.

Zmieniony przez - wilkshire w dniu 2013-03-30 17:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Nauczanie boksu bez sparingow, dziwne. Najszybciej sparing pod klubem/monopolowym mozesz znalezc w takim razie, bedzie zywiolowo na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Nom, podobno ludzie są z deka zirytowani tym faktem. Niby jest cały czas gadka o sparingach, ale tak na dobrą sprawę to nic z tego nie wychodzi bo nie mogą się zorganizować na tą sobotę. To takie błędne koło. Przeglądając stronę internetową tego klubu natknąłem się na komentarze w których ludzie domagali się anonimowo właśnie sparów. Jednak chcę się tam zapisać bo tam jest niski poziom, nie będę się odrazu rzucał na głęboką wodę. Haha nie nie, nie chodzi mi o żadne krwawe bitki pod dyskoteką itp :) Jestem spokojnym gościem, nigdy się z nikim nie biłem. Nie jestem jakimś dresem z bramy, jestem normalnym gościem. Na co dzień studiuję. Wyszedłem z taką propozycją ponieważ chcę jakieś nowości w życiu. Lubię spędzać czas aktywnie, nie chcę zamulać batona na chacie przy fejsie jak 80% społeczeństwa. Ten sparing to ma być forma zabawy, absolutnie nie chcę tu się na nikim wyżywać czy coś. Nie o to tu chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Najprostszy pomysl, idz do porządnego klubu, takie sobie odpusc, o ile Twoim celem jest nauczenie sie czegos przydatnego w samoobronie, jezeli chcesz trenowac bardzo rekreacyjnie droga wolna. Ewentualnie popros kogos kto tam trenuje byscie zrobili lekka walke zadaniowa, tez jakas mysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Wezmę sobie Twoje rady do serca :) Może zrobię takie rozeznanie, że pójdę na jeden trening do każdego klubu w moim mieście i potem wybiorę taki który mi najbardziej odpowiada. Aczkolwiek moja propozycja jest cały czas aktualna, także jak ktoś ma ochotę to niech śmiało pisze. Ja nie gryzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Gryźć może i nie, ale masz rękawice i bijesz :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Coś mi tu śmierdzi. Podaj strone klubu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Nie, regulamin tego forum na to nie pozwala. Nie będę robił reklamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
regulamin zabrania reklamy w informatorach - Bazy Klubów SW i działów SW to nie dotyczy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy pod BJJ, Grappling.

Następny temat

trening siłowy pod boks i zarazem zwiększenie masy

WHEY premium