SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztywne mięśnie klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1601
Witam! Nie wiem czy jest taki temat bo nie potrafiłem go znaleźć, a chcę zadać pytanie zanim wyjdę na trening. Po rocznej przerwie zrobiłem w pierwszym dniu trening klatki i pewnie przesadziłem z treningiem i chciałbym się dowiedzieć czy to nic takiego czy może znak żeby dać klatce odpocząć bo kilka dni temu na drugim treningu wiem że powinienem robić normalnie setką serie a tu nagle przy rozgrzewce czy też drugiej serii padła mi siedemdziesiątka (70kg) na klatkę i czułem jak rozrywało mi mięśnie. Próbowałem samą sztangą i to samo ze 20cm nad klatkę już się zatrzymuje i mam problem z opuszczeniem bo sztywne mięśnie nie pozwalają i mam taki bezwład jakby, mniejsze czucie czy coś w tym stylu. Ręki do góry też całkiem nie mogę podnieść przez to samo. Proszę o jakiś komentarz i pozdrawiam.

o dwóch takich...co jeden został prezydentem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Sztywne miesnie to ma... nieboszczyk
Ty masz normalne zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1601
nie nie to już nie są zakwasy. Zakwasy minęły z 5 dni temu a ćwiczę w sumie ok 5-6 lat więc wiem co to zakwasy proszę Ciebie. Mnie nic tak o nie boli ja po prostu nie mogę rąk rozprostować bez przesady to już ponad tydzień.

o dwóch takich...co jeden został prezydentem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Czujesz tak jakby cie cos blokowalo, takie uczucie jakby biceps byl za "krotki" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Widocznie przetrenowales. Moj kumpel kiedys po roku przerwy brzuch zrobił maksymalnie to przez miesiac sie dotknac nie mogl i tez mowil ze tak jakby mu "zesztywniał" ze ciagle napiety był. Ja czegos takiego nie miałem wiec nie moge pomuc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1601
o o o właśnie o to chodzi "za krótki". Się dziwię bo nigdy nie miałem takie czegoś. Zakwasy zakwasami, ból bólem ale nie żebym ja miał z pomocą podnosić rękę do góry czy też rozchylać je na bok. Po prostu sam nie mogę. Poczekam, zobaczę może wystarczy klatce jeszcze tydzień przerwy albo po prostu zacznę wtedy kiedy poczuję, że jest ok, bo żadna rozgrzewka ani nic nie pomaga. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

o dwóch takich...co jeden został prezydentem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Też opowiadam sie za zakwasami
Wypróbuj streching po treningu dużo pomaga ,poprawia spręzystość mięsni

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2007-12-20 22:14:21

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Po rocznej przerwie zrobiłem w pierwszym dniu trening klatki i pewnie przesadziłem z treningiem

Nie pewnie, tylko na pewno.

Teraz czeka Cię kolejna przerwa- tym razem na szczęście tygodniowa. Ochłoń i zrób sobie jakiś trening wprowadzający (ACT).

Pamiętaj też o rozgrzewce, bo następnym razem może się skończyć naderwaniem mięśnia.

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję info !!!!!!

Następny temat

Dobór ćwiczeń dla HST

WHEY premium