SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szoho - Riped to the bons :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
na dzień dzisiejszy nie , zobaczymy jak sie sprawa rozwinie w trakcie palenia fatu

pozatym po cyklu jak będzie lipo bęnde walczył czyym innym np Tz3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"pepo nie ćwicze od dziś , ale pare lat już będzie , więc myśle , ze dobrze robie "

nie pepo tylko pepe
pepo jest jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2531
szoho: nie chodzi o to ile cwiczysz ,ale jak
cwiczyles ostatnio i co jadles...

poza tym 20% bf to naprawde DUZO jestes pewien ze tyle masz ?
uzywales jakiegos calipera ?
szczegolnie u kogos kto ma jakies pojecie o odzywianiu
i cos cwiczy...

wracajac do samej diety to zaaplkujesz sobie rownoczesnie spory
deficyt + aeroby ( ktorych jak rozumiem do tej pory nie robiles )
to polecisz z miesni ...

z ciekawosci ile kalorii planujesz w weekend ?
bo rozumiem ze ladowanie trwa 36 h
chcesz trzymac 2900 czy duzo ponad ?

to wszystko to oczywiscie tylko moje sugestie ,zrobisz
jak uwazasz...

"Your best? Losers are always whining about their best. Winners go home and f*** the prom queen." -Sean Connery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Szoho skąd można ściągnąć tą tabelkę z wartościami odżywczymi?

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2531
no i jak wyglada Twoj posilek potreningowy ?
masz w nim jakies WW ? jezeli nie to dorzucilbym tam
przynajmniej 15-20 glukozy ...

bo HST przy 30 g WW ,bez dobrej suplementacji okolotreningowej to
ciezka sprawa , szczegolnie przy 5 i negatywnych...

"Your best? Losers are always whining about their best. Winners go home and f*** the prom queen." -Sean Connery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
widze ostro bedzie

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no wiec moze ja ,to nie jako nie hst ,zadanie tego treningu to wyczyszczenie glikogenu po-wt a nastepnie wzmozenie rozkladu tluszczu w trenigu areob/hiit w srd-czw ,natopiast w piatek przygotowujemy sie do nadkompensacji i dlatego znowu trening calego ciala Ladowanie 36 h kolo 2000kcal w piatek i 5000kcal w sobote ,nastepnie areo w niedziel i porot do diety keto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2531
no to juz sie pogubilem :)

ten trening co napisal ,to kiedy bedzie robiony ??
bedzie schodzil nizej z powtorzeniami ? ( HST )

moze pomysl o standardowy treningu do CKD
czyli
pon. gora ciala
wtorek dolna czesc
piatek przed ladowaniem obwod ...

dlatego wlasnie nie jestem zwolennikiem robienia tylu zmian
na raz ,bo nie za bardzo wiadomo co dziala ...
no i przed wszystkim suplementacja okolotreningowa...
wazysz 100kg wiec te pare gram glukozy w okolicach treningu
wyjdzie Ci tylko na dobre...

"Your best? Losers are always whining about their best. Winners go home and f*** the prom queen." -Sean Connery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
szoho,widze,ze trening spisales ten co podalem,to dobrze,zeby cie zmotywowac walne jutro albo pojutrze pare fotek z obecnej formy po 20 dniach diety ckd i wlasnie takiego treningu co masz,w koncu go ci rozpisalemm.mysle,ze moje zdjecia jak porownasz z tymi z przed 20 dniami co wklejal elite,pomoga ci wytrzymac ta dietke i trenig bo efekty sa tak samo dobre jak przy zwyklej diecie redukcyjnej,gdzie juz po 2 tygodniach jestes w fazie wyklonczenia psychicznego od tego zarcia,z nawet nieiwesz jak sie nazywasz,do tego trening dzielony z 5 razy na tydzien itp.kazdy kto sie rzezbil to wie o co chodzi,a na tym treningu i diecie to nawet niebedziesz czul ze jestes na redukcji,zero glodu i myslenia o zarciu,dodam,ze energi 2 razy wiecej niz normalnie,pozatym te treningi sa naprawde super p[o pol ciala i ten piatkowy to moj ukochany,poprostu wiesz ,ze zyjesz po takim hardcorze,ale dam ci rade po moim doswiadzczeniu z tym treningiem i dieta,rob stopniowo coraz wiecej seri a w piatek obwodow dorzucajac po troche co tydzien,np.zacznij w pierwszym tygodniu od 3 obwodow,i za kazdym obwodem wybierz inne cwiczenie na dana partie to dodatkowo wykancza wszystkie skrawki ciala,a z dieta rob tak,ze co tydzien zmniejszaj troszke ilosc tluszczu na posilek np.0 5 gram tluszczu mniej w kazdym posiku zaczynajac od kazdej niedzieli a w zamian dajesz do tego posilku o 5 gram bialka wiecej,to mi pomagalo caly czas stopniowo spalac tluszcz a samopoczucie bylo caly czas idealne,w ostatnim tygodniu to wychodzilo ze jadlem juz tylko 6 posilkow po 40 gram bialka i 10 gram tluszczy z paroma gramami wegli i palilem tluszcz jak glupi a czulem sie jak na poczatku ckd gdy jadlem 6 posilkow w kazdym bylo po ok.25 gram bialka,35 gram tluszczy i pare wegli ale po jakis 10 dniach zaczalem stac w miejscu z tluszczem i ten manewr co napisalem pomogl naprawde ostro.jak cos to pytaj,bo pewnie bedziesz mial duzo pytan jak ja mialem do qazara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
z tego co wiem ,szoho nie robi hst co do glukozy jestem przeciwnikiem nie pacz na wage pacz na sucha mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki dla początkującego

Następny temat

Kreatyna w proszku - jaką polecacie?

WHEY premium