SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkodliwość metanabolu - jak to jest???!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
To pytanie do kogo?

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Do Ciebie , bo wywnioskowalem z Twojej poprzedniej wypowiedzi ze zawsze sa jakies efekty uboczne czyli reasumujac drastyczne lub bardzo drastyczne.Moje zdanie jest nieco inne jezeli chodzi o toksycznosc metanabolu w malych dawkach (czyt.10mg dziennie)

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Nie reasumujmy zbytnio. Tak, zawsze są jakieś efekty uboczne. Zresztą nie będę tego powtarzał, bo w tym dziale kilka mądrych rzeczy na ten temat już napisano. A z tymi babciami to jakis żart? Brać lekarstwa przepisane na choroby lub pomagające w dolegliwościach a ingerencja w zdrowy organizm odrobinę się od siebie różnią. Zresztą te gadki o "bezpiecznych" 5-15mg metandiostenonu mnie rozbrajają. Także rozbroiłeś mnie i masz rację. Dalsza dyskusja będzie tylko biciem piany. Ja uważam, że metanabol jest szkodliwy i może być bardzo niebezpieczny. Pozdrawiam.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Marcopolo- tramal jest kiepski , sam go wcinalem /problemy z kregoslupem/ i powiem ze ulgi to on mi nie dawal- troszke mniej napier******


a tak na serio, to mi sie wydaje ze wszystko jest dla ludzi, oczywiscie branie mietki wiaze sie ze skutkami ubocznymi ale w malych dawkach u czlowieka dojrzalego nie robi takiej rozpierduchy jak 15-latka
w tym wieku branie koksu to poprostu szczyt d****izmu!

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... pozwolcie, ze wtrace sie do dyskusji ...

Czytajac charakterystyki lekow w jakimkolwiek leksykonie lekow mozna sie natkanac na punkt - skutki uboczne (dzialania niepozadane). Nie jest to bynajmniej jakis wymysl autorow tylo fakty - takie niepozadane efekty wystepowaly u osob stosujacych dany preparat w niewielkich dawkach (czyt. leczniczych) czyli np. 5-15mg Metanabolu dziennie. Inna sprawa jest, ze owe skutki wystepowaly u ludzi niekoniecznie zdrowych i raczej nie zwiazanych z zadnym sportem - ale od takich ludzi niewiele roznia sie nastolatkowie, ktorzy dopiero co rozpoczeli trening silowy i sa szczegolnie podatni na wszelkiego rodzaju dzialania niepozadane. Dlatego w przypadku nastolatkow nie zaprawionych w treningu silowym - nawet niewielkie dawki sterydu moga wywolac powazne konsekwencje zdrowotne - czego przykladem jestem (lub raczej bylem) ja sam ... koniec kropka .

A co do Tramalu (wersja w kropelkach) - to jest to chyba jeden z lepszych srodkow przynoszacych ulge w naprawde solidnym bolu - jakim np. jest bol pooperacyjny tudziez pozabiegowy. Coprawda kontakt z pacjentem zazywajacym Tramal jest - krotko mowiac - utrudniony, ale dzialanie Tramalu jest naprawde diabelsko mocne. Inna sprawa jest szkodliwosc tego preparatu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
a i jeszcze jedno ! VENOM pozdrow KONia (opowiadanie rozwalilo mnie calkowicie) ! Myslalem, ze rekord w ilosci zjedzonego metanabolu nalezy do chlopakow ze Slaska - ach jakze sie mylilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Spice... wiesz co jest najbardziej smutne? To, ze to wcale nie jest rekord! Przypadek Konia - xywa zmieniona - byl dla mnie osobisie najwiekszym szokiem jaki przezylem w zwiazku ze stosowaniem towaru a opisalem ja ku przestrodze... Rekordzista ktorego ja znam pozeral 120tab/dz i wbijal codzien paczke omki... wazyl 120kg tluszczu i wody bo bardziej niz trenowac lubil slodycze i tluste zarcie. Na opisanym cyklu - zima w nocy wybiegal na snieg i sie nacieral - bo mu bylo goraco i mial "klopoty z zasnieciem" !!! Dobrze, ze mieszka na zadupiu gdzie zreszta kazdy go zna na tyle dobrze, ze nikogo to nie dziwilo... i to byl jedyny objaw uboczny! (poza tym, ze jest hm... niezbyt rozgarniety hehehe ;)) ma okolo 45-50lat 2ch synow i czuje sie swietnie! Nie narzeka na nic!!! Nie wiem jak to wytlumaczyc... moze to dlatego, ze do takich dawek dochodzil latami? To chyba cos takiego jak polskie bicie rekordow w przekraczaniu smiertelnej dawki alkocholu we krwi... hehehe wspomnialem o tym specjalnie dla d****i ktorzy po przeczytaniu tego posta pomysla sobie - skoro tamten tyle wytrzymal to i ja moge! Im wiecej ich "odpadnie" przy biciu tego rekordu tym wyzsze bedzie IQ spoleczenstwa hehehehehe chcialem tym postem rozpoczac nowy temat i zatytuowac go "Rekord do pobicia!" ale Gochan pewnie od razu zdjalby go pod pretekstem "naklanianie do stosowania dopingu" hehehehehehehe!!!!!

PS! Wrzuccie jakiegos soga za te opowiastki bo 10 glosow to dolujace poparcie Jeszcze dostane depresji i siegne po sterydy zeby sobie poprawic nastroj

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Acha... zapewne nikogo nie zdziwi, ze "KON" i "REKORDZISTA" sie znaja hehehe!!! Uwielbiam sie przysluchawac jak omawiaja swoje treningi i cykle... Ale zaden z nich niestety nie miesci sie w kryteriach wyemitowanego przez TVN "rozmowy w toku" za to do "nie do wiary" pasuja jak ulal Jak znajde chwile to jeszcze kilka takich opowiastek Wam wrzuce... dla mnie sa smutne ale przyznaje, ze rechotac mozna z nich godzinami...

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
tramal dobry?
sorry wiem ze ten srodek jest podobno pochodna morfiny ale naj moj bol plecow nie dawal rady- lipa


.... moze za malo bralem???

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ja ci dałem soga venom.I wystąpiłem o pgrubienie dla ciebie Rekordy były przegięte. Tamten pierwszy koleś wyjadał 9 listków polskiej metki? To by było 180 tabsów dziennie...
A ja ostatnio patrzyłem na 180 tabsów mety i myślę cool starczy pewnie na cykle dla mnie i taty razem.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon i winstrol

Następny temat

Wszystko o Winstrolu.

WHEY premium