SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkodliwość metanabolu - jak to jest???!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424
1) Jedz mete na pewno bedziesz wielki i wreszcie dojdziesz do 35 w bicu Pewnie i tak nie masz diety wiec nie wiem co Ci to da..

2) A tak w ogole to proponuje bana za odswiezenie tematu sprzed 3 lat


Zmieniony przez - dizee w dniu 2006-03-04 23:18:57

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
ja cwicze 2 lata i nie bawi mnie to guwno metanabol:/ bo z 2 lata bym byl flak a wole jechac na sucho nie bire sterydow tylko kreatyne bialkowa,i na sucho rosnie powoli ale rosnie i efekt zostaje na dlugo jak by nie roslo to bym nie bral 120 na klate:)

:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
text dnia

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Pewnie kolejny d**** z Neostrady.

Zalozyc konto,napisac cos po***anego i miec ubaw......

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
no dobra zgadzam się z tym że 3-4 tyg nie zrobią ci krzywdy duzej przy dawkach 3-4 tab dziennie ale chodzi zapewne o polska mete a ruska to co inego przeciez meta ruska polska czy holenderska zawsze według mnie jest taka sama przeciez działa tak samo i daje takie same efkty tylko ludzie tak sie ponauczali że polskie to musi byclepsze a ze holenderskie to z zachodu i ze kraj jest znany i ludzie jezdza tam pracowac to jest jeszcze lepsze a ze ruskie to zaras dziadostwo bo Bóg wie jak oni to produkóją i co dodaja do tego ale porównajmy traktor ruski marki RUSEK teraz zacytóje " trzeszczot pierdziot ale idziot " i taki traktor ma somsiad i jedzi mni od kiedy sie urodziłem i nic w nim nienaprawiał i jes ruski i chodzi a taki polski traktor ursus c 360 józ by kipna ale nie mnie to oceniac to wiec kupójcie co chcecie ja np mam ruską mete i jak narazie po 2 tyg daa mi na siłe 14 kg wiecej na ławecce wyciskam a skutki uboczne są takie same jak po polskiej czy holenderskie bo np ja po ruskiej pozdrawia mnie józ wątroba i mam pryszcze na plecach ale nie dózo i jest to takze normalne przy suplach czy massówkach pryszcze na plecach no ale to wasz sprawa co kupicie nara i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17139
archeolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
co olo17 o co ci chodzi ze archeolog porównałem tylko mete ruską do traktoru ruskiego i nic wiecej a jak cos cie sie ie podoba to zmien dział albo strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
kurva ludzie nie było i nie ma czegoś takiego jak meta holenderska

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
cortezo popatrz na daty wypowiedzi

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon i winstrol

Następny temat

Wszystko o Winstrolu.

WHEY premium