SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkodliwość metanabolu - jak to jest???!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Oboze człowieku nie masz jeszce za przeproszenim za duzego kuta... a juz chesz brac cos co nie pozwoli mu urosnac juz czuje jak za kilka lat wyjmiesz go przy jakies lasce a ona powie heh fajny robak zastanow sie czy warto jestes za młody by psuc swioja gospodarke hormonalna

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja biore teraz kreatyne i odżywki białkowe i za***iście mi puchną mięśnie przy kreatynie ale tak się zastanawiałem czy może troche metanu by niesaszkodziło ale chyba niebęde go brał---wolał bym kiedyś lepszy sex niż troche większe mięśnie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
ja też myślę że w twoim wieku nie powinieneś sobie jeszcze zawracać głowy metanem !!!!!!!!!!! Zmarnujesz się tylko (a o sexie to zapomnij jeśli będziesz metan brał

Umiesz liczyć ???
Licz na siebie !!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za opinnie---niebęde brał metki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ziemny jesli juz to gdy sie koksuje w wieku dojrzewania to **** rosnie wiekszy a nie przestaje rosnac,wszystkim to sie myli !(NIE **** MALEJE TYLKO JAJA!) bo metka tak jak wszystkie androgenne powoduje rozwoj drugorzednych cech plciowych,czyli takze rozwoj komorek plciowych,a jaja maleja bo nie produkuja testosteronu w czasie kuracji.Albo kraza plotki ze **** sie kurczy od zazywania sterydow.A niby jak by sie to mialo stac ? Zanik komorek ? Jak ktos konczy kuracje bez odblokowania to mu po prostu gorzej staje,ale sie nie kurczy !

"Świat jest zbyt duży aby być małym :)"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
HEHHE moze i masz racje sorry bedzie duzym kolesiem z duzym pytongiem z ktorego nie ma wiekszego pozytku heheh kazdy młody chłopak o tym marzy a pozty moze sie nie zgodisz ze mna ale nolvadex clomid i takie tam powoduja kolejne straty w organizmie działa na zasadzie kompetycjnego wiazania sie z receptorami estrogenowymi wewnatrz komorek nowotworowych powoduje to zahamowanie syntezy i uwalnianie czynnikow wzrostu jak rownierz pobudza tworzenie receptorow progesteronowych .To lek głownie dla kobiet w okresie menopauzy wiec jakie szkody rownierz on powoduje czy aby warto??? Zycie jest zbyt piekne aby byc kalekom wiec jesli decydujemy sie na jakis koks niech to juz bedzie cos z najwyzszej pólki a co ? dowiesz sie od kolegow !!!!!z działu

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Nawet najmniejsza ingerencja w gospodarke hormonalna moze byc niebezpieczna a co dopiero meta i sp.zoo dam prosty przyklad najpierw pobudzamy rosline (moze byc ganja) nawazac ja coraz to lespszymi sztucznymi nawozami gdy roslina osiagnie juz super wartosc wzrost itp zalewamy ja heh domestosem roslina zaczyna wiednac zołknie zdycha heh a potem znow nawozy itp chemy aby roslnia rosła jest albo nie mozliwe albo wymaga bardzo opdowiedniej wiedzy ktorej zwykły chłopak nie posiada wiec zastanow sie czy warto ? bo ja wiem ze pokusa bycia wielkim jest wielka a wielkim mozna byc !!!!!!!!! ale zrob to jak najmniejszym kosztem zdrowie hehe ale moze to głupie ale jakie madre !!!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Nawet raz nie powiedzialem ze metka jest dobra,ani ze koles powinien ja wziasc(metka dla mnie to nic nie warte gowno) podobnie jak Omnadren i tym podobne tesciowate,no moze procz propionicum.Pozwolilem tylko sobie sie nie zgodzic z twoim opisem wplywu metandienonu na narzady plciowe.

"Świat jest zbyt duży aby być małym :)"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
heh oki niebedziemy sie kłocic jestesmy tu poto aby sobie doradzac całkowicie sie z toba zgadzam co do twojej opnini na temat mety i tesciow

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9591
miete jest nic warta po samje mecie nic nie przytyjesz znam takich co jedli 80- kapsułek i nic

NIE ZAŁAMÓJ SIĘ.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon i winstrol

Następny temat

Wszystko o Winstrolu.

WHEY premium