SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczęka bokserska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Witam serdecznie,
wg Was opłaca się kupować droższe ochraniacze na zęby czy te za 10 zł wystarczają? Ostatnio kupiłem jakąś dragona za 30zł- taka dwukolorowa czarno-pomarańczowa, pewnie każdy widział. I raz że nie mogę jej dobrze rozrobić, a 2 że nie widzę aby była w czymś lepsza od mojej, którą używam i jednak dalej będę używać, a która kosztowała 8 zł.
Czy te droższe lepiej się sprawdzają w walce czy coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3607
Troche kopałeś, ale już odkopałeś to napisze :P
Ja miałem szczękę z everlasta-za 10zł no i też nie dało rady uformować, a to tak, a to tak. Chyba z 20 razy się próbowało i nic! Więc zdenerwowany, że szczęka się nie trzyma (nawet nie miała mocno odciśniętych zębów...lol) to kupiłem opre i jestem zadowolony, jedno formowanie i wszystko w porządku. Trzyma się tak, że musze ja wyciągać, mogę nawijać w niej i takie tam. Ale poszło się do dentysty, pozatykał zęby i szczęka nie leżała, a teraz nie mogę jej uformować jeszcze raz, bo miałem mocno zmienione uzębienie i te jej "paski" nie dają się jeszcze raz tak ułożyć, więc spróbuje taniej szczęki teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1685
Miałem okazję siedzieć na jednej z gal z udziałem Mateusza Masternaka bardzo blisko narożnika i o dziwo Pan Andrzej Gmitruk miał pudełka z ochraniaczami tymi tańszymi, więc myślę, że jakiego byś nie użył taki będzie ok. Byle był dopasowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
te tanie dają rade spokojnie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
No właśnie sam się przekonuję. Mam ten mój za 8zł, jest super dopasowany, ciasno wchodzi, mocno się trzyma, kilka razy dostałem po okolicach szczęki i ani ząbki nieuszkodzone ani wargi nie popuchnięte nawet były.
Żałuję tylko tych 27zł na ten dragona. Nie mówię,że nikomu się nie sprawdzi ale ja z niego nie będę korzystać.

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-02-11 13:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jest różnica między kawałkiem silikonu a takim Shock Doctorem z UFC, gdy wyłapiesz kolano na zęby, ale to się mało kiedy zdarza.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A pomiędzy szczęką za 10zł a 30zł jest ta różnica? Czytałem temat chyba nawet na sfd, koleś miał jakąś już za 70zł szczękę dostał chyba łokciem czy kolanem właśnie i dostał martwicy zęba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Jeżeli materiał jest ten sam to żadna. Czasami człowiek za sam napis na pudełku płaci dużo drożej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Ja tam dostałe w prezencie shock doctora i jestem mega zadowolony. W zwykłych szczekach everlasta, miałem zawsze obita górną jedynkę (wada zgryzu), teraz jest zauważalnie lepiej. Ta dwuskładnikowa szczeka jednak lepiej amortyzuje uderzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja nie wiem. Porównując je nie widzę dużej różnicy. Mi tam warga obojętne, byleby zębów nie stracić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
Ja używam zwykłego danikena za dychę i nigdy nie miałem problemów. Ale fakt, kolana na pysk nigdy nie wyłapałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Tanie są dobre, bo są dobre i tanie.

też miałem kiedyś taki dwuwarstwowy, ale nijak mi nie pasował, wole zwykły, najtańszy kawałek silikonu, taki mi się przynajmniej dobrze sie trzyma ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten trening zwiększy moją siłę? - Boks

Następny temat

Służba w wojsku a nacisk/ucisk na rdzeń kregowy

WHEY premium