SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szatnia a sprawa sfd-owska

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dawna wiadomo co się dzieje w szatni- jeden wielki burdel, nikt nad nią nie panuje, zagląda tam kilku modów, ale oni są wydaje się bezradni- w innych działach moderatorzy są aktywni i często zmieniani zaś w szatni wielka trójka- Nessip (którego na forum nie ma już ZA BARDZO długo) Vanderlei (wpada na minute i tak go widział) i Coolbart(przeszedł na cIemną Stronę) a jako że szatnia to dział najbardziej narażony na spam,to po przeczytaniu tego posta https://www.sfd.pl/temat140966/ gdzie chyba większość jest (lub będzie zgodna) szatnie trzeba zreformować i dać szansę na odrodzenie - przede wszystkim NOWI MODERATORZY-
o tym chyba już dawno wiadomo i należy COŚ ZROBIĆ bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, wrzuca się do szatni śmiecie z innych działów, których nie można usunąć (więc do szatni ajak), co chwila spam, sogarnie już ucichły, ale abonament jest teraz na wyciągnięcie ręki, a to naraża na nowe zagrożenie, nową fale spamu i sogarń

DLATEGO ZRÓBCIE COŚ, bo to jest na pewno nie w porządku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
ajak
niniejszym ja pierwszy cham sfd zgłaszam swą kandydature na moda !

zartowalem... chyba kazdy zdazyl sie zorientowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pelni popieram akcje... przylaczam sie do niej... jak najbardziej jestem za zmiana modow i za niezasmiecaniem jej przez innych modow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966

mi mozna dac moda nie obraze sie

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
sorki dubel

Zmieniony przez - Busterje w dniu 2004-04-26 15:50:27

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
dobry zdzicho

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A myślałem, że ty nie myślisz Zdzichu . Świetny pomysł, który był już poruszany kilka razy, ale nadal bez odzewu. Moderatorami mogą być (jak dla mnie): Zdzichu i Redzi. W końcu cały czas tam przebywacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra jeszcze raz napisze:
potrzebni są nowi moderatorzy szatni którzy będą tępić głupi spam, sogarnie, głupią dzieciarnie i ogólnie głupote. Będzie dyscyplina, porzadek i będzie GUT!
Tylko nie mowcie ze porządku pilnuje np Placek, bo on ma swoj dział na K** i niech na nim sie skupi. Potrzbni są nowi moderatorzy dedykowani tylko do szatni, ktorzy sie skupią tylko na niej i niczym więcej. A wymagać to będzie nie lada wysiłku. I w razie czego bedzie wiadomo kogo winić za nieporządek.
Proponuje jakieś walne zgromadzenie coby wybrac nowych porządnych, mądrych, dzielnych i walecznych mężów stanu, którzy będą gotowi stać na straży ładu i porzadku w szatni za dnia i w nocy!
Nadmienie jeszcze iż proponuje Zdzisia na to stanowisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rowniez jestem za Zdzisiem na to stanowisko...
po drugie uwazam ze wybor tych modow nie powinien byc dla wszystkich... tylko dla userow z pewnym juz stazem (jaki to okazaloby sie potem)...
ale badz co badz Zdzislaw sie nadaje na to stanowisko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdzisiu, i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12709
Popieram Zdzisia

Zawsze dawaj z siebie wszystko!
"Jak wczoraj ćwiczyłem tak w domu to nie mogłem z piwnicy wyjść po treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Zdzisiu :-*

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja dotyczaca nicków

Następny temat

do vanderleia

WHEY premium