SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szansa?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1843
Kolo... jesteś od niedawna na formu wczytaj się chociażby trochę w ten dział (a tak w ogóle to zacznij od dzałów dot. treningu i żarcia). Tu już było tyle prowokacji czy innego rodzaju "artystów sztangi" że starsi użytkownicy nie mają już siły smarować i mówić że jest pięknie i będzie jeszcze lepiej. Ludzie zaczynają od różnej wagi i wymiarów nierzadko gorszych od twoich i coś osiągają. Tylko że przez pracę a nie gdybanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342
jak zaczynałem to też byłem cienias, ale ja nie wrzucałem wtedy swoich zdjec na SFD (i to jakich jak jego - breht, co za poza), a jeszcze to pytanie czy ma szanse - porazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 752
chcialem cos wytlumaczyc... nie pytalem czy warto zaczac cwiczyc... tylko czy moglbym sie zajac na powaznie i w przyszlosci startowac moze gzdies... zapomnialem kilku szczegulow napisac.. moj blad, ja cwicze od roku juz... przybralem na masie dzieki treningowi okolo 15kg.... zanim zaczalem cokolwiek robic to byla sama skora i kosci, zebra mozna bylo na mnie policzyc doslownie wszystkie, a co do pozy... bawi cie? i dobrze bo ma bawic.. zdjecie bylo robione podczas domowej sesji wyglupow... nigdy nie robiles sobie jaj ani nie smiales sie? nie prosilem o ocene pozy tylko mozliwosci... waze 72kg w tej chwili przy wzroscie 182cm i moze to niewiele ale wlasnie dlatego pytam czy moj organizm jest w stanie tak szybko sie rozwijac bez szkod na zdrowiu... zaznaczam iz mam 18 lat, mam nadzieje ze sie kilka spraw wyjasnilo i drwiny sie skoncza ;/ pozdro all :) jak zamieszcze wiecej fotek to bede prosil o ocene moich dokonan ale z siebie jestem zadowolony w porownaniu do sytuacji sprzed roku :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Mielismy zdjecia po miesiacu... tygodniu... teraz mamy PRZED treningiem

Co jeszcze nas czeka? Zdjecia plemnikow z pytaniami czy ew. potomek ma warunki do... myslenia nad pojsciem na silke ?

Skad ktokolwiek ma cos o tobie wiedziec jesli sam nie wiesz nic...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342
artlite - sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
GAY

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 908
Jak już od roku ćwiczysz,to wyślij zdjęcia pozowane,na których widać jakieś mięśnie,a nie takie coś: Y.M.C.A.

Błożeszty mój,to może ja czaju zaparzę i pielmieni narobię!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno powiedzieć co z ciebie będzie, ale proszę, nie wysyłaj więcej fotek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maly czlowieczek z laska ;-)

Następny temat

Niecaly ja

WHEY premium