SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szał walki(Berserk)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694


Witam Ponownie. Moim zdaniem żeby dobrze wywołać szał potrzebne jest wiele czynników. Jeżeli dobrze działa na was ból(stymulująco) to najlepiej sobie wbić paznokieć w ręke aż do krwi. Potem wyobrazić sobie że pszeciwniek zgwałcił kogoś bliskiego. Nastepny krok, napięcie mięśni i psychotyczne napięcię mięśni twarzy(ironiczny usmiech tak żeby zaczeło kwasić troche w kącikach) i jeśli chcemy osiągnąć prawdziwy szał to bez kszyku sie nie obejdzie, nabieramy powietrza, delektujemy się prądem przepływającym przez ciało i jeśli czujemy że zaczyna w nas się to rodzić atakujemy z kszykiem i pianą na ustach. UWAGA!!!! -> NIEBEZPIECZNE a) dla wywołującego szał b) dla otoczenia c) gdy będzie to widziało kilka osób pobyt w szpitalu psychiatrycznym mórowany. Osobiście odradzam sprubójcie z betonową ścianą, jak złamiecie sobie ręke i nadal będziecie nią uderzać tzn. że macie berserk, ale to chyba bez sensu. Nie odpowiadam za skutki ewentualnego naśladownictwa.

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Może lepiej na worku bokserskim az się go rozerwie gołymi rękami będzie bezpieczniej.A nast ępnym krokiem po szale jest przemiana w Super Wojownika tak jak w Dragon Balu

You’ve been hit by
You’ve been struck by
A smooth criminal !!!

Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia
Champion

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
Jest wiele sposobów na osiągnięcie szału:
a)ból (reakcja na bodziec bólowy),
b)wyostrzanie negatywnych cech przeciwnika, wyobrażanie sobie jak przeciwnik kogoś z naszych bliskich krzywdzi, do momentu ataku kondensować w sobie gniew,
c)narkotyki (nie zachęcam do używania tego sposobu, to jest tylko informacja, ale tak właśnie wspomagali się wikingowie, celtowie i kilka innych nacji)
d)choroba psychiczna (środek nie zależny od naszej woli)
e)jakaś magia, okultyzm, opentanie

To są takie pokrojowe sposoby, bo tak naprawdę sposobów na wywołanie berserka jest tyle co ludzi na Ziemii. Każdy jest inny i ma inną psychikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694
Bardzo fajne wypowiedzi. To pogłebi naszą wiedze dotyczącą tego zjawiska. Prosiłbym również jeśli ktoś zna lub wie jakie RUNY miały polepszac zdolności wojownika oraz cos o szale vikingów. Pamiętajmy to może mieć pozytywny wpływ na osiąganie szału np zaczynamy wierzyc w runy i wtedy zwielokrotniamy sile cos jak talizman. Popadamy w aoutohipnoze czy coś takiego.

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
Tak naprawdę to nie zależy od jakiegoś symbolu. Wikingowie byli wychowani w takiej kulturze. Możesz poprzez właśnie autohipnoze, medytacje zakodować sobie/ utworzyć połączenie neuronowe takiego typu: widzę symbol PI i wpadam wtedy w szał. Poza tym skandynawscy berserkowie, celtyccy wojownicy(zapomniałem nazwy) i inne ludu mające w swym arsenale szał urzywały narkotyków. Działanie na zasadzie automatyzmu. Teraz tak właśnie działają ekstremiści. Mają wmawiane że każdy wyznawca innej religii jest zły i trzeba go zabić. Taki pionek widzi chrześcijanina i wpada nie tyle w szał co w obsesje, ale mechanika działania mózgu jest ta sama. Możesz więc wpadać w furię widząc truskawkę, ale to zależy od tego jak sam ukierunkujesz i "wyrzeźbisz" swój mózg i psychikę.Szł bitewny był u berserka odruchem nabytym tak jak to że widząc znajomego witasz się z nim często za nim sobie to uświadomisz.
Powodzenia w kodowaniu!
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to i ja dodam coś od siebie. Chyba można powiedziać że Skinheadzi to dzisiajsi wikingowie . Słucham ska. jest taki ytsibejaz (czytaj od tyłu )zespuł Honor. Mają piosenke Berserk. tekst leci mniej więcej tak: "Gdy kszyczy Tor bym poszedł z nim w buj moim chonorem zwycięstwo jest więc, nie liczy sie nic prucz pszelanej krwi, i dumy mych braci walczących by żyć.......". u mnie leci muza tego zespołu cały czas. i ni tylko tego. poszukajcie może jest w kazie. naprawde warto.

"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
A jesreś skinem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta. Oi em z jamajki.

"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694
NIe uważałbym skinheadów za vikingów, im samym też by się to chyba nie spodobało. Słuchałem piosenki o której mówiłeś, jest taka hmmm agresywna . Ja uważam iż ta subkultura ma pewne wady, a mianowicie często jest bardzo agresywna wobec normalnych ludzi. Wykorzystują zawsze przewage liczebną i wogóle są niebezpieczni. Moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z honorem. Ale każdy ma przecież własne zdanie

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"
1

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7363
Do tych co myślą(częściowo słusznie) ,żę klarowność i czystość umysłu , to rzeczy najważniejsze w walce.

Są dwie drogi walki , droga chaosu i droga spokoju :
-Droga chaosu , to jest właśnie droga nieprzemyślanych , niekontrolwanych wpełni ruchów , zwykle o olbrzymiej sile.(berserk lub super w****ienie)
-Droga spokoju , jest to droga w 100 % przemyslanych technik i urzywania umysłu w walce.

Mam nadzieje ,że mnie rozumiecie , bo niestety niemoge sie dzisiaj na ten temat rozpisywać
podsumowując możesz bić się na 2 różne sposoby : chaotyczny lub przemyslany , sposób chaotyczny przydaje się gdy jestes pod wpływem alkocholu (masz trudności w prawidłowej ocenie sytuacji i myśleniu), jesteś początkującym (lub po prostu ulicznym dresem), lub twój przeciwnik jest super leszczem (chociarz wtedy lepiej się z nim "pobawic" technicznie ).

Sposób przemyślany (lub droga spokoju ) jest bardzo dobry dla jakiegoś fightera, ponieważ jest dobrze wytrenowany , wie co robić , nie sra w gacie jak czuje ból itp... no.. wiecie o co mi chodzi- muszę kończyć

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stary temat o tonfie (odświeŻony).

Następny temat

Załatwiłem się panowie...(przywodziciele)

WHEY premium