SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Systemy treningowe vs stopien zaawansowania

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
A ja powiem pierdzielić te wszystkie plany/badania robić swoje i chu... Dla mnie liczy się różnorodność. Łącze Street workout z planem siłowym GVT 10x10 lub 8x10 na plecy np. Duzo podciagania pompek dipów, rozciąganie po treningu. W dupie mam, że podobno pogarsza regeneracje i osłabia. Nie robie miliona aktywacji przed treningiem, kiedyś był trójboj. Dalej bede próbowac za jakies poł roku, do tego rower, chce ukonczyc maraton potem thriathlon, nurkować głebinowo, skok na spadochronie. 90% osób pewnie napisze LECZ SIĘ bo to nie mozliwe, czlowiek nie jest tak w stanie bla bla bla. To są Ci ludzie co ide na siłownie 1,5h rozgrzewki + rolowanie, potem 3 serie po 3 ruchy i do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
No dobrze to twoje podejscie. A jestes to w stanie poprzec sila lub sylwetka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Mc: 220
Przysiad: 170
Wl: 120
Dipy: 70kg +
Podciaganie: 52kg +
Muscle up na drążku +16kg
Muscle up na kółkach +25kg
Podciaganie na ilosc: 31 ruchów
Potrafie sie krecic na drążku pelne obroty gimnatysczne
Flagw zrobie, teraz ucze sie fronta/planche/iron crossa
Salta przod tyl bok
Wsad do kosza
Szachy umiem grać bardzo dobrze
Rower: 200km ponizej 10h w jeden dzien
80km poniżej 3h
Bieganie: 10km 49:25
15km juz gorzej ale na spontsnie po półtorej roku przerwy przebieglem
Sylwetka mozesz zobaczyć na instagramie podesle Ci na pw



Zmieniony przez - youtubecn11 w dniu 2018-10-15 19:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
No dobra to oggolna sprawnosc gimnastyczna jest ale silowo juz gorzej. Jantu pytam o wplyw systemu treningowego na rozwoj sily i masy a nie o ogolna sprawnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Dla mnie to kwestia pół roku stricte trójboju i mam wyniki okło 250 MC 210 siad i pewnie kolo 150WL. Jadąc juz treningiem tylko i wyłacznie zaprogramowanym pod Trójboj. Życie sie nie toczy wokoł tego ile cisniesz na ławie. Mówisz ze siłowo gorzej to pokaż mi kogoś kto wykreca flage albo Pull ups z +50 kg i do tego cisnie 300 przysiad. Siła juz dawno wyszła poza granice tego ile cisniesz na klate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
alexadrian
No dobra to oggolna sprawnosc gimnastyczna jest ale silowo juz gorzej. Jantu pytam o wplyw systemu treningowego na rozwoj sily i masy a nie o ogolna sprawnosc


chlopie, zacznij trenowac, a nie wymyslac sobie problemy, bo od tego ani sila, ani masa Ci nie urosnie. jedz dobrze, trenuj ciezko i spij dlugo. tyle w temacie.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
czellista
alexadrian
No dobra to oggolna sprawnosc gimnastyczna jest ale silowo juz gorzej. Jantu pytam o wplyw systemu treningowego na rozwoj sily i masy a nie o ogolna sprawnosc


chlopie, zacznij trenowac, a nie wymyslac sobie problemy, bo od tego ani sila, ani masa Ci nie urosnie. jedz dobrze, trenuj ciezko i spij dlugo. tyle w temacie.


Dokładnie. Tyle, że tutaj raczej jest poszukiwany złoty środek na bycie silnym, umiesnionym, madrym, idealnym itp. Nigdy nie bedzie się najlepszym w dwóch sportach więc jak chcesz być najsilniejszy idź w trójbój lub strongman. Jesli chcesz byc najlepiej docietym skurczybykiem na planacie idz w kultrustyke, chcesz być kolarzem idź trenowac kolarstwo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
youtubecn11
czellista
alexadrian
No dobra to oggolna sprawnosc gimnastyczna jest ale silowo juz gorzej. Jantu pytam o wplyw systemu treningowego na rozwoj sily i masy a nie o ogolna sprawnosc


chlopie, zacznij trenowac, a nie wymyslac sobie problemy, bo od tego ani sila, ani masa Ci nie urosnie. jedz dobrze, trenuj ciezko i spij dlugo. tyle w temacie.


Nigdy nie bedzie się najlepszym w dwóch sportach więc jak chcesz być najsilniejszy idź w trójbój lub strongman. Jesli chcesz byc najlepiej docietym skurczybykiem na planacie idz w kultrustyke, chcesz być kolarzem idź trenowac kolarstwo


amen.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Takie pierdu pierdu to dla tych co zaczynja. Po prostu odkad cwicze jestem na 40gk na plus w masie. Silowo jakies 300 procent . po prostu odkad wbilem 90 kg naa wadze. 44 w lapie to nie moge ruszyc dalej. Stad pytanie ze moze przegonam w treningach czy cos. 40 kg samo sie nie zrobilo. Wiec nie wracajmy do poerwszych stron artylulow zz mens healtha dla dzieci z gimnazjum no ludzie. Takie porady to mozna uslyszex na tvn style.
Nikt nawet nie apojrzal na plan. Nic sie nie wypowiedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3547
Ja tu typpwo o masie i sile a ten mi ze flage wykreca. To jakbym zakladal temat o tym jak jesc na redukcjo a ty mi ze umiesz zrobic szach mat w 3 ruchach. Na temat troche.. Bo to nie spotkanie pod nlokoem zebu gadac o wszystkim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Fbw , masa - progresja ?

Następny temat

Rozbierzność w wynikach na wyciskaniu.

WHEY premium