SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Synthol

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dziękujemy koledze, który specjalnie się zarejestrował i dał nam linka, jak widzisz różnice w wyglądzie tego co mam , a tego co na filmie trzyma w rękach sam twórca owego środka Chris Clark to proponuje się udać do okulisty. Akurat ta flaszka pochodzi z USA i była zamawiana właśnie od producenta, kolega zamówił sobie pare flach bo szykuje się na grube zawody na jesień, to sie podłączyłem pod niego z jedna flaszeczką tak skromnie. Mam problem przebić 52, a chciało by sie w koncu dobic do tej równej cyferki i trochę szczyty poprawić, bo tu akurat z tym matka natura mnie nie obdarzyła, dała mozliwość zrobienia dużej łapy ale bez dobrego szczytu. Z syntohlem miałem już do czynienia 4 lata temu, pierwszy strzał, rzeczywiście wyjaśnia wszystko, potem już jest ok tylko takie fajne uczucie rozpierania jest, ale pierwszy naprawdę boli, ja dostałem az gorączki na drugi dzień. Lidokaina tylko pomaga, przez chwile, w czasie wbijania nic nie boli i troche czasu po, ale góra po 2 h przestaje działać, a po pierwszych strzałach to dopiero drugi dzień jest kwintesencją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Fajnie jakbys jakiegos loga napisal, jak to dzien po dniu wygladalo i jaki rezultat udalo sie osiagnac.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Synthol uzyty z glowa, daje bdb efekt.

internet wykreowal to na syf przez pokazywanie przykladu czubka valentino i innych tego samego pokroju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no zgadza sie, lidokaina tylko znieczula miejsce iniekcji do 3 godzin ale bez niej byłoby piekło, a jest tam? bo na skladzie nie widze, chociaz mysle, ze tam powinno byc w koncu to nie jest byle jakie seo, jak gleboko w biceps podajesz?

Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-06-11 10:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35
,,,



Zmieniony przez - miloszdolik w dniu 2012-06-11 15:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dariusz w jakie partie ładowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 615
tak dokładnie,przegięciem jest ten specyfik,nie mogę na to patrzeć fuj:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
a pewnie slinisz sie patrząc na plakaty z ludzmi, ktorzy to ladowali. Tylko ze ty oczywiscie nie masz o tym pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
j/w oraz
specyfik jak kazdy inny tyle ze naduzywanie i nieprawidlowe uzywanie w tym wypadku widoczne jest golym okiem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
specyfik jak kazdy inny..ale czy czulby sie komfortowo psychicznie wiedzac ze ten specyfik zalega Ci np w bicepsach?ja jakos kiepsko sobie to wyobrazam..Zdaje sobie sprawe ze pro ze sceny wala to w miesnie ale jakos nie moge pojac na h**..

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alchemia Pharma Metanabol 5 mg (Serbia?)

Następny temat

Methandrolic (Methandrostenolon) - GEP

WHEY premium