SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Symex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 181
Witam panowie mam do was mianowicie takie pytanie jaki czas max można być symex? Chodzi żeby krzywdy sobie nie zrobić mam gino lekkie zacząłem brać go brałem go z 3 tyg w lewym cycku znikło w prawym jest dość większy guz czy stosowanie dłuższy czas może jakoś pomoc ? Dodam że nie jestem po kuracji sterydowej bezpośrednio 4,5 miesiąca temu zszedlem badań nie robiłem jestem zagranicą nie wiem jak to tu działa, jak myślicie mogę z tym symexem pojechać ponad miesiąc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Symex jest lekiem stosowanym w sytuacji wczesnego leczenia hormonozależnego raka piersi u kobiet po okresie menopauzy, które mają za sobą 2 lub 3 letnią kurację temoksyfenem. Stosuje się go również w przypadku zaawansowanego hormonozależnego raka piersi, u kobiet po menopauzie, w których sytuacji inne leczenie lekami hormonalnymi nie dało efektów.

Lek stosuje się w zależności od zaleceń lekarza. Warto pamiętać o tym, żeby stosować po posiłku, zawsze w tej samej porze dnia.

Jak każdy lek, również i Symex ma możliwe skutki uboczne. Są to między innymi:

- bezsenność,
- bóle głowy,
- uderzenia gorąca,
- nudności,
- bóle mięśniowo-szkieletowe,
- jadłowstręt,
- depresja,
- senność,
- osłabienie mięśni.

W kulturystyce stosuje się go jako inhibitor aromatazy. Sklasyfikowany jest w kategorii S4 jako modulator hormonalny i metaboliczny. Z reguły wystarczające są dawki 12,5 mg. W badaniach naukowych już 5 mg wykazywało wpływ na estrogeny, zmniejszając je o 67% w stosunku do wartości wyjściowej. Z kolei w dawce 25 mg, nastąpiła redukcja estradiolu o 72% a estriolu o 65% już po 3 dniach od zastosowania. Wynika z tego, że nie warto stosować dużych dawek inhibitorów aromatazy.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Tak możesz ,ale stosowanie takiego ośrodka w ciemno to trochę głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jesteś pewny że to gino? Jak się czujesz teraz lecąc symex? Libido i erekcje jeszcze są? Bo jak jesteś bez towca, to jak zbijesz estradiol, to może być kiepsko, bo nam e2 też jest potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 181
Przy prawym sutku czuje zgrubienia jak dotknę nie swędzi mnie ani nic ale czasem jak długo siedzę w jednej pozycji jak wstanę odczuwam jakby przy cycku mi się coś zebrało, co lepsze pod lewym tez miałem ale zanikl albo jest prawie nie wyczuwalny, z zaistniałą sytuacje odczuwam dyskomfort wiec staram się jak to jest w możliwy sposób zlikwidować jeśli się da oczywiście,erekcja jak najbardziej libido slabo


Zmieniony przez - Marco Polucci w dniu 2016-09-29 23:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
a co brałeś??
uzupełnij wiek w profilu

a najlepiej wrzuć ankiete działu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Daj zdjecie tego sutka tu koledzy zerkna na to, i pomyle o wizycie u lekarza bo jak mowisz ze jak siedzisz i tak ci sie samo robi moze byc jakis naciek Nie masz stanow zapalnych np?
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli to gino rzeczywiście, trzeba reagować od razu. Uzupełnij wiek w profilu, taki mamy regulamin w dziale doping , bo modowie zamkną Tobie topic.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 181
WIEK: 25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 178
4. WYMIARY: 
-biceps: 42 
-klatka: 114
-udo: 64 
-talia: 81 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około 3lata z przerwami
6. Dieta obecnie luzna:)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl cywilna npp 3 miesiące/prop 3 miesiące, 2 cykl cypionat+npp+tren+prop
8. TRENING: 
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 miesiące
11. POZIOM BF%: bedzie z 15% lub mniej 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): podlewa jak węgle są wyżej ale zbijam szybko jak trzeba
13. STAN ZDROWIA: b.dobry 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 110
-martwy ciąg: nie sprawdzalem
-przysiad: 120 Jeśli chodzi o to zgrubienie bardziej chodzi mi oto ze jak jestem dłuższy stan pochylony bądź się garbie robi się lekki stozek choć myślę że po tym symexie jest poprawa nniebawem bo około grudnia planuje coś odpalić i tu pytanie jako kick starter meta by szła jak mam takową tendencje to tamoxifen od początku lecieć ?


Zmieniony przez - Marco Polucci w dniu 2016-09-30 10:59:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Marco Polucci
Jeśli chodzi o to zgrubienie bardziej chodzi mi oto ze jak jestem dłuższy stan pochylony bądź się garbie robi się lekki stozek choć myślę że po tym symexie jest poprawa nniebawem bo około grudnia planuje coś odpalić i tu pytanie jako kick starter meta by szła jak mam takową tendencje to tamoxifen od początku lecieć ?

Zmieniony przez - Marco Polucci w dniu 2016-09-30 10:59:58


Rozwiaz najpierw problem przed wejsciem na jakikolwiek cykl. Najlepiej by bylo zrobic badania bys mial jakis obraz tego czy cos sie dzieje. Czyli exe juz wcinasz w ciemno i jest poprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 181
Na lewym cynku nie mam , w prawym lekko ale jak naciskam nie ma aż tak bardzo twardego wydaje mi się ze miałem większy , teraz redukowalem ogólnie i przy tym trochę się polepszylo ale powiem wam szczerze ze nie wiem czy jak brałem tamxifen czy mi to nie schodzilo, stad pytanie ze zamierzam brać cykl długi i odrazu poszedł bym z tamoxfinem , ale w listopadzie mam być w Polsce i będę miał możliwość zrobić badania , to poczekać i zrobić i wtedy pomyśleć co i jak ? Powiedzcie jeszcze jakie badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
w listpoadzie bedzie w polsce to porobisz sobie badania, a cykl zaczniesz od grudnia tak jak pisales wiec juz bedziesz wiedzial od czego cie te gino atakowalo. nie napisales co brales wiec mozna sobie wrozyc z fusow, prolka lub estro musialo zaszalec i stad gino lub sobie wkrecasz a to co masz to poprostu lipo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

guzek gino? po cyklu. wyniki badan

Następny temat

Dłuższy cykl, odblok??

WHEY premium