SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwia Reichel -strongwomen-startuje w Arnold Classic stronwomen

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Ostatnia konkurencja:
martwe ciągi na ilość powtórzeń,Sylwia jest przed ta konkurencją na 3 miejscu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Przed ostatnia konkurencja MIchał Kopacji na 1 miejscu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Mężczyźni kończą ostatnia konkrencje martwy ciag i zaraz powinny być wyniki kobiet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Gryfy wydają się być grubsze niż normalnie-tak w każdym razie na zdjęciach wyglądają

Obciązenie pewnie ok 270 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
To napisała Sylwia po wczorajszych eliminacjach-finały są w niedzielę


Nie wierze ze to sie dzieje naprawde !
Tyle przeciwności i choroba a stało sie faktem ze jestem w top 4 na świecie na Arnold Classic !!!
Weszłam do finału z 3 miejsca a w niedziele walczę na dużej scenie w obecności reporterów i tłumów ludzi o historyczny kobiecy medal Mistrzostw Swiata Arnold Classic w USA!
Nie potrafię opisać tego co czuje !
Ogromny poziom , ogromny przepych , wielcy ludzie !
Cos niesamowitego !
Musze sie pozbierać do niedzieli bo jestem jak wrak ,przetyrana , chora , zmęczona ...
Walczyłam ze sobą a każda konkurencje robiłam z okrzykiem aby sie zmotywować i przejść prawie 20 zawodniczek w mojej wadze !
Niesamowicie mocne a walka trwała o każdy jeden punkcik .
Psychika i ciało musi byc ze stali .
Na zdjęciu z zawodnicza która jest trojboistka pro tez walczyła w mojej wadze .
Trzymajcie kciuki !




Zmieniony przez - masti w dniu 2015-03-07 06:50:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Właśnie przeczytałem to na FB
Wielkie gratulacje dla Sylwii!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Jeszcze jednen cytat z profilu Sylwi na FB

W niedziele finał Mistrzostw Swiata strongwoman Arnold Classic !
Jestem w top 4 na świecie w wadze średniej.
Na początku nikt nie zwracał uwagi na przestraszona dziewczynę , która wyglada jak chudy patyk .
Tak ja wlasnie tak tam wyglądałam i raz zdarzyło mi sie pomylić płeć zawodniczki ...
Po 1 konkurencji juz wszyscy wiedzieli kim jest Sylwia Reichel - Wilczewska a zawodniczki i sędziowie zaczęli klepać po plecach mówiąc " Nice Job Maaan "

Wracając do finału ...
Na odprawie mówili ze bedzie to na scenie głównej , ze mamy byc przygotowani na 20.000 tysięczny tłum kibiców , ze bedzie bardzo mocne , oślepiajace oświetlenie i dużo mediów .

Konkurencje sa przewidziane tak ,aby robić SHOW dla publiczności .

Pierwsza z nich to wyciskanie belki na maxymalna ciężar , który wzrasta co 10 kg w gore.
Nie wyciszniesz - odpadasz , reszta walczy dalej aż zostanie najlepszy na scenie .
Druga to ta zapowiadana konkurencja niespodzianka czyli wnoszenie 2 przedmiotów o wadze 90kg na schody na czas .
Wszystko w mega oprawie !
Regeneruje siły bo choroba meczy i pare kontuzji sie odnowilo, ale w niedziele "pojde "ile Bóg da.
Chciałam tez nadmienić ,ze w kobietach nie ma kategorii PRO i startujemy wszystkie razem co w różnicy poziomów jest widoczne a czołówka jest naprawde z tytanu...."

3mamy kciuki!!!



Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2015-03-07 14:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Proszę Państwa Sylwia Reichel Wilczewska brązową medalistka Mistrzostw Świta Strong Woman



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
Świetny wynik,do tego przy konkurencjach,których nigdy nie robiła-schody z obciążeniem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Gratulacje Sylwia.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy pod wyciskanie

Następny temat

wyciskanie wielokrotne 1/2 ciężaru ciała

WHEY premium