SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka/Plaża

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
Jaka sylwetka najlepiej się prezentuje na "plaży" ? Im mniejszy BF tym lepiej ? Czy może lekko zmasowany (bez bandziocha). Pytam bo jestem na redukcji tylko ze względów estetycznych i nie mam tyle masy (tak sądzę) żeby moja sylwetka wyglądała na potężnie przy relatywnie niskim bf'ie



Piszcie jak wy to widzicie:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
mi wydaje się ze mniej więcej coś takiego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Imo trochę 'przymasowany'

No i pamiętaj! BICEPS + KLATKA

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Myśle ze wileki obwisły brzuch, gruba dupa ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Myśle ze wileki obwisły brzuch, gruba dupa i owłosiony jak małpa tors i plecy - w tym sezonie na topie :)


Sory za dubla

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2010-07-16 15:27:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
złoty łańcuch, złoty zegarek, gruby portfel.

a tak serio - co za różnica jaki BF/masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
ardziu duża, wyobraź sobie kolesia 50 w łapie i 25-30% BF a wyobraź sobie kolesia 45 w łapie 10-15% BF... Taka jest różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
wyobrażam sobie... ale tak jak to pedros223 pokazał - ładną buźką i "jakimśtamwmiaręsensownymciałem" przebijesz wszystkich na plaży w 99% przypadków - jeśli chodzi o wygląd. Wielcy goście są raczej traktowani jako ciekawostki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
A jak obok siebie staną -ładna buźka z ""jakimśtamwmiaręsensownymciałem" i ładna buźka z "naprawdeza***istymciałem" to wtedy ten pierwszy będzie co najwyżej traktowany jako mało atrakcyjna ciekawostka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
to już będzie zależało od oceniającej :) niemniej - oba te egzemplarze będą wyławiane wzrokiem z tłumu cherlaków i grubasów.
"naprawdeza***istymciałem" - o to właśnie chyba chodzi - co nim jest - dla Izy będzie pan lekko umięśniony z małą ilością tłuszczu, dla Ani będzie 50+ w łapie i 140 kilo mięsa bez względu na to ile tłuszczu jest na tym mięsie, dla ... będzie ... Monika :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
zgadzam sie z wami ale "naprawdeza***istymciało" mnie póki co nie dotyczy , chodzi tu o wybranie mniejszego zła
tylko nie wiem w którą stronę , mam *******ca i boje się ze jak za bardzo z redukuje to będę wyglądał jak wentyl który nie śmierdzi sztangą , a jednak trochę czasu i poświeceń mnie kosztowało i chciałbym wyglądać optymalnie jak najlepiej, póki co zaryzykuje i pociągnę tą redukcje jeszcze z 3 tyg i zobaczę jak to będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BodyArchitect - dziennik treningowy

Następny temat

Rzut piłką lekarską

WHEY premium